DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Neželaná nevesta: 129. epizóda

29. 11 2018 22:30 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta: 129. epizóda
Neželaná nevesta: 129. epizóda Foto: Global Agency

Aby Siren napravila narušené vzťahy s dcérou a budúcim zaťom, malou improvizáciou im pomôže dokončiť prerušené zásnuby.

İpekina (Dilara Aksüyek) chorá radosť z toho, že vzťah Süreyye (Aslı Enver) a Esmy (İpek Bilgin), ale aj Esmy a Faruka (Özcan Deniz) sa ocitne na bode mrazu, keď sa domov vráti nahnevaný Fikret (Salih Bademci) a opäť sa škaredo pohádajú. Nemieni si ju však nechať pokaziť za žiadnu cenu, a tak sa ho rozhodne prinútiť zostať s ňou sprostými, no účinnými vyhrážkami, že ak Fikret neprestane spomínať rozvod... Skontaktuje Esrinho (İmer Özgün) násilníckeho brata! Keď sa Adem (Fırat Tanış) prizná psychologičke İdil (Tilbe Saran) so svojím najťažším hriechom, z jej úst si vypočuje slová, ktoré rozhodne nečakal. Viac ho však prekvapí jej analýza jeho nezdravej túžby splatiť dlh, ktorý vraj má voči svojej mame (Semra Dinçer) a ktorému podriaďuje všetko a všetkých vo svojom živote, vrátane vlastnej manželky (Neslihan Arslan) a šťastia.

Aby Siren (Defne Samyeli) napravila narušené vzťahy s dcérou (Ebru Şahin) a budúcim zaťom (Güven Murat Akpınar), malou improvizáciou im pomôže dokončiť prerušené zásnuby. Atmosféru vo vile Boranovcov počas prvého spoločného obeda rodiny po veľmi dlhom čase možno doslova krájať. Süreyya nedokáže, a ani nechce predstierať, že je všetko v poriadku, preto od stola pod dosť priehľadnou zámienkou nahnevane odíde skôr, než príde na rad dezert. Zmešká tak škandál, ktorý odštartuje svojím naozaj nie práve najlepšie načasovaným oznámením Murat (Berkay Hardal)!

Sotva sa rodina ako-tak spamätá z prvotného šoku, čaká ju ďalší - Gülistan (Eren Balkan) totiž nájde Süreyyu v jej izbe v bezvedomí...

Sledujte v pondelok, 3. decembra, o 20.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Neželaná nevesta - vo štvrtok, 7. februára, o 20.30!
Sledujte celé epizody na