DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Neželaná nevesta: 130. epizóda

03. 12 2018 22:30 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta: 130. epizóda
Neželaná nevesta: 130. epizóda Foto: Global Agency

Dilarinu radosť zo Süreyyinej novinky vystrieda tupý pocit prázdnoty, keď ju navštívi Can - nie ako priateľ, ako ale ako Ademov právnik!

Bade (Hira Koyuncuoğlu) osud postaví pred nemožnú voľbu – na jednej strane Murat (Berkay Hardal), ktorý si ju chce vziať hoc aj bez súhlasu rodiny, na strane druhej jej druhá mama Nurgül (Pelinsu Pir), ktorá ju už nikdy nechce vidieť, ak si „tú absurdnosť“ nevyhodí z hlavy... Faruk (Özcan Deniz) a Süreyya (Aslı Enver) sú veľmi, veľmi šťastní, že sa konečne splnilo ich najväčšie prianie. Krajší darček k výročiu svadby si ani nemohli priať! Obvykle ľudia na svoje narodeniny darčeky dostávajú, no Fikret (Salih Bademci) na tie svoje radšej niekomu jeden daruje... Esre (İmer Özgün). Ich krehké, stále ešte nevinné šťastie však má nechceného svedka!

Dilarinu (Neslihan Arslan) radosť z novinky, o ktorú sa Süreyya podelila s ňou a Senem (Neslihan Yeldan), vystrieda tupý pocit prázdnoty, keď ju navštívi Can (Murat Aygen) - nie ako priateľ, ako ale ako Ademov (Fırat Tanış) právnik! Hoci sa neradi ťahajú za prsty s pochybnými indivíduami, Akif (Fatih Koyunoğlu) s Farukom nemajú inú možnosť ako stretnúť sa s istým mimoriadne nebezpečným chlapom z podsvetia.

Kıymet (Nergis Çorakçı) a Esma (İpek Bilgin) sa síce zhodnú, že rozvod Fikreta a İpek (Dilara Aksüyek) neprichádza do úvahy, no nie v tom, prečo majú ostať spolu. Bade sa zrúti svet, keď jej Nurgül oznámi, že už zariadila jej odchod z vily...

Sledujte v utorok, 4. decembra, o 20.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Neželaná nevesta - vo štvrtok, 7. februára, o 20.30!
Sledujte celé epizody na