DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Neželaná nevesta: 132. epizóda

05. 12 2018 22:30 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta: 132. epizóda
Neželaná nevesta: 132. epizóda Foto: Global Agency

Extrémne vypätá situácia vo vile sa ešte viac vyostrí, keď sa domov nečakane vrátia Murat a Bade – s novinkou, ktorá všetkým vyrazí dych!

İpekino (Dilara Aksüyek) nechutné divadielko vyjde na jednotku – poriadne nazúrený pán Şahap (Hakan Altıner), ktorý dcére, ako vždy, všetko zhltne aj s navijakom, ju hneď aj odvedie z vily aj s maličkou Adou. Pani Kıymet (Nergis Çorakçı) je síce šokovaná, na akú krutú a pomstychtivú fúriu sa jej „zronená“ dcéra zmení, len čo sa zavrú dvere na jej spálni, no tej špinavosti, ktorú naservíruje Fikretovi (Salih Bademci) k narodeninám, sa nijako nepokúsi zabrániť. Murat (Berkay Hardal) si nedokáže a nechce predstaviť svoj život bez Bade (Hira Koyuncuoğlu), preto riskantným manévrom zastaví autobus, ktorý ju vezie na vidiek. Ademova (Fırat Tanış) teória o tom, že s ním Dilara (Neslihan Arslan) bola len kvôli jeho peniazom, dostane vážne trhliny, keď mu jeho nekonečne ponížená manželka s tvárou zaliatou slzami hodí k nohám všetky šperky, ktoré jej kedy daroval...

Všetkých Boranovcov dojme, keď sa malý Emir (Artun Kasapoğlu) pokúsi krásnym, detsky nevinným gestom aspoň trošku potešiť zničeného Fikreta. No stačí jediná nevhodná poznámka ako vždy bohorovne naladenej Esmy (İpek Bilgin)... A Fikret je preč. Žiaľ, ani po pár dňoch sa extrémne vypätá situácia vo vile neupokojí. Práve naopak, ešte viac sa vyostrí, keď sa domov nečakane vrátia Murat a Bade – s novinkou, ktorá všetkým vyrazí dych!

Uprostred zničujúcej hádky, akú si tento dom ešte nepamätá, akoby zrazu všetci zabudli na to najdôležitejšie... Že sú rodina.

Sledujte vo štvrtok, 6. decembra, o 20.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Neželaná nevesta - vo štvrtok, 7. februára, o 20.30!
Sledujte celé epizody na