DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Malý darček od tvorcov Neželanej nevesty: Hviezdy zo Sultána a Ferihy!

01. 12 2019 08:00 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta
Neželaná nevesta Foto: Global Agency
Neželaná nevesta
Neželaná nevesta
Neželaná nevesta

V pondelňajšej dvojporcii vášho obľúbeného seriálu vás čaká príjemné prekvapenie...

Hoci Vianoce už pomaly klopú na dvere, vy sa môžete tešiť z milého veľkonočného vajíčka. Nie, naozaj nám nešibe. Pojmom „veľkonočné vajíčko“ sa totiž vo svete označuje malý darček od tvorcov filmov, seriálov či videohier skrytý v deji, ktorý slúži ako odkaz na niečo dôležité – a ktorý si nie každý hneď všimne. Nuž a na jedno také sa môžete tešiť v pondelok v Neželanej neveste! Ukryté je, ako to už v živote chodí, všetkým na očiach - v krátkej scénke, v ktorej na prvý pohľad nejde o nič významné. Fikreta (Salih Bademci) s Garipom (Tamer Levent) v televízii zaujme istá reportáž o významnom podnikateľovi a jednom z jeho zamestnancov obvinenom zo sabotáže.

Na tom by možno nebolo nič zaujímavé, lenže... Oku pozorného diváka iste neujde, že tváre podnikateľa Faysala Erdema a údajného sabotéra Hakana Demira dôverne pozná. Toho prvého totiž stvárňuje Okan Yalabik, alias Ibrahim zo Sultána - a toho druhého Çağatay Ulusoy, alias Emir z Ferihy!

FOTOGRAFIE – DÔKAZ, ŽE VÁS NEŤAHÁME ZA NOS - NÁJDETE V GALÉRII.

A, keďže kto povie A, má povedať i B, ešte vám dlžíme vysvetlenie tohto seriálového minihosťovania... Faysal Erdem a Hakan Demir sú hlavní hrdinovia úspešného tureckého akčného fantasy seriálu Ochranca (Hakan: Muhafız), ktorý pre videoplatformu Netflix spoluprodukuje spoločnosť O3 Media – a rovnaká spoločnosť stojí i za úspechom Neželanej nevesty.

Sledujte premiérovú Neželanú nevestu – v pondelok, 2. decembra, o 20.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Neželaná nevesta: FINÁLE SERIÁLU - v pondelok až štvrtok o 20.30!
Sledujte celé epizody na