Neželaná nevesta cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Neželaná nevesta sa rúti do finále: Stane sa Süreyya hlavou rodiny?

02. 03 2022 16:00 | jt
Neželaná nevesta - finále
Neželaná nevesta - finále Foto: Global Agency
Neželaná nevesta - finále
Neželaná nevesta - finále
Neželaná nevesta - finále

Nepremeškajte finále obľúbeného seriálu.

Obľúbený turecký seriál Neželaná nevesta na obrazovkách televízie Doma vyvrcholí už tento týždeň. Veľké finále nás čaká už v stredu po polnoci a v piatok predpoludním na Doma. Dočkáme sa šťastného konca alebo, ako to už v tureckých seriáloch niekedy býva, máme si pripraviť vreckovky pre ďalšie drámy?

Príbeh talentovanej hudobníčky Süreyye (Asli Enver) a biznismena Faruka (Özcan Deniz), ktorý vymenil oblek za varenie vo vlastnej reštaurácii a podnikanie nechal na svojich súrodencov, si získal aj slovenských divákov. Tí netrpezlivo čakajú na záver a trápi ich len jediná otázka: Bude konečne šťastný koniec?

Neželaná nevesta - finále
Foto: Global Agency
 

Hoci Süreyya bola v honosnom historickom sídle Boranovcov najskôr neželaná, postupne si  k nej našla cestu aj jej prísna svokra Esma (Ipek Bilgin), Farukova matka a hlava rodiny Boranovcov. Tá však trpí Alzheimerovou chorobou, a tak svoju nevestu Süreyyu pripravuje na deň, kedy si už na svojich blízkych vôbec nespomenie a prevezme jej rolu. Bude nakoniec z „neželanej nevesty“ Süreyye hlava rodiny Boranovcov? Splní si svoj sen a stane sa zo Süreyye slávna speváčka? A ako ovplyvní rodinu strata Esmy?

V závere seriálu bude hlavná hrdinka Süreyya oslavovať 40. narodeniny. Jej blízki ju zahrnú darčekmi, no jeden z nich bude mať pre Süreyyu obzvlásť veľký význam. Od koho bude? Uvidíte vo veľkom finále seriálu na stanici DOMA.

POZRITE SI EXKLUZÍVNE ZÁBERY ZO ZÁVEREČNÝCH ČASTÍ VO FOTOGALÉRII.

Neželaná nevesta - finále
Foto: Global Agency
 

Sledujte záverečné časti Neželanej nevesty - v stredu po polnoci a v piatok o 10.15 h na Doma!