DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Neželaná nevesta sa rúti do finále: Stane sa Süreyya hlavou rodiny?

16. 12 2019 08:00 | jt
Neželaná nevesta - finále
Neželaná nevesta - finále Foto: Global Agency
Neželaná nevesta - finále
Neželaná nevesta - finále
Neželaná nevesta - finále

Nepremeškajte tento týždeň finálové epizódy obľúbeného seriálu.

Obľúbený turecký seriál Neželaná nevesta na obrazovkách televízie Doma vyvrcholí už tento týždeň. Veľké finále nás čaká už vo štvrtok 19. decembra. Dočkáme sa šťastného konca alebo, ako to už v tureckých seriáloch niekedy býva, máme si pripraviť vreckovky pre ďalšie drámy?

Príbeh talentovanej hudobníčky Süreyye (Asli Enver) a biznismena Faruka (Özcan Deniz), ktorý vymenil oblek za varenie vo vlastnej reštaurácii a podnikanie nechal na svojich súrodencov, si získal aj slovenských divákov. Tí netrpezlivo čakajú na záver a trápi ich len jediná otázka: Bude konečne happyend?

Neželaná nevesta - finále
Foto: Global Agency
 

Hoci Süreyya bola v honosnom historickom sídle Boranovcov najskôr neželaná, postupne si  k nej našla cestu aj jej prísna svokra Esma (Ipek Bilgin), Farukova matka a hlava rodiny Boranovcov. Tá však trpí Alzheimerovou chorobou a tak svoju nevestu Süreyyu pripravuje na deň, kedy si už na svojich blízkych vôbec nespomenie a prevezme jej rolu. Bude nakoniec z „neželanej nevesty“ Süreyye hlava rodiny Boranovcov? Splní si svoj sen a stane sa zo Süreyye slávna speváčka? A ako ovplyvní rodinu strata Esmy?
 
V závere seriálu bude hlavná hrdinka Süreyya oslavovať 40. narodeniny. Jej blízki ju zahrnú darčekmi, no jeden z nich bude mať pre Süreyyu obzvlásť veľký význam. Od koho bude? Uvidíte vo veľkom finále seriálu už vo štvrtok, 19. decembra, o 20:30 na stanici DOMA.

POZRITE SI EXKLUZÍVNE ZÁBERY ZO ZÁVEREČNÝCH ČASTÍ VO FOTOGALÉRII.

Neželaná nevesta - finále
Foto: Global Agency
 

Sledujte záverečné časti Neželanej nevesty - od pondelka do štvrtka o 20:30 na Doma!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Neželaná nevesta: FINÁLE SERIÁLU - v pondelok až štvrtok o 20.30!
Sledujte celé epizody na