Neželaná nevesta cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Hviezda Neželanej nevesty a Kúska zo mňa čelí škandálu: Obvinenie z násilia

25. 01 2021 08:00 | jt
Kúsok zo mňa - Elif, Kahraman a Defne (Hatice Şendil, Özcan Deniz a Begüm Kütük)
Kúsok zo mňa - Elif, Kahraman a Defne (Hatice Şendil, Özcan Deniz a Begüm Kütük) Foto: Global Agency

Exmanželka seriálovému idolu poriadne zavarila.

Turecký herec Özcan Deniz, alias Faruk z Neželanej nevesty či Kahraman z romantického titulu Kúsok zo mňa, sa koncom júna 2019 rozviedol s matkou jeho prvorodeného syna Feyzou Aktan.

Hoci sa šepkalo, že sa herec počas prvej vlny pandémie na jar minulého roka rozhodol vrátit k svojej bývalej a malému synčekovi Kuzeyovi a mal ju znova požiadať o ruku, zdá sa, že opak je pravdou.

Feyza pred pár dňami obvinila na prokuratúre svojho exmanžela a jeho brata Ercana z domáceho násilia. Tvrdí, že keď sa dozvedela o hercovej nevere, rozhodla sa ho opustiť. Özcan ju však mal zbiť, a vyhrážať sa jej, že vezme bratovu zbraň a zabije ju. Feyza sa taktiež ďalej posťažovala, že na ňu pred svadbou herec vyvíjal obrovský tlak podpísaním predmanželskej zmluvy, ktorou sa mala zbaviť všetkých práv.

Hviezda tureckých seriálov a jeho brat všetky obvinenia kategoricky popierajú. Herec to považuje za diskrimináciu krátko pred štartom jeho nového seriálu Čakala som na teba (Seni Çok Bekledim). „Nedopustil som sa na nej žiadneho násilia, a rovnako svojej bývalej manželke finančne ani morálne nijako neuškodil,” bráni sa 48-ročný herec. Celú vec odmieta viac komentovať pre dobro svojho syna, ktorý by si v budúcnosti mohol prečítať tieto vyjadrenia z internetu.

Zdroj: Instagram/ennmanagazin