Neželaná nevesta cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 23:30 •

Neželaná nevesta: 7. a 8. epizóda

10. 06 2021 01:20 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta: 7. a 8. epizóda
Neželaná nevesta: 7. a 8. epizóda Foto: Global Agency

Faruk sa musí veľmi ovládať, aby počas frašky, na ktorú sa Esminou zásluhou zmenia Fikretove zásnuby, nevybuchol!

Kým Faruka (Özcan Deniz) pobaví, akým spôsobom sa jeho mama Esma (İpek Bilgin) rozhodla otestovať novú nevestu, no Süreyyu (Aslı Enver) zoznámenie s čudesnou tradíciou, ktorej jediným cieľom zjavne je len ju opäť ponížiť, veľmi nenadchne. I tak sa však svokrinmu prianiu z lásky k manželovi podvolí... Faruk sa dozvie, prečo sa Asım (Bertan Dirikolu) po toľkých rokoch rozhodol dať v spoločnosti výpoveď a poriadne Fikretovi (Salih Bademci) vyčistí žalúdok. Esma sa tvrdohlavo odmieta vzdať myšlienky, že İpek (Dilara Aksüyek) bude jej nevestou, preto ju navštívi a predostrie jej svoj nový plán – a ona ho, po kratučkom zaváhaní, so širokým víťazným úsmevom na tvári prijme! Senem (Neslihan Yeldan) na smrť vydesí, keď sa u nej objaví skrachovanec Ömer (Eser Ali Yıldırım) a chce, aby mu prezradila, kde nájde Süreyyu – aby ju mohol zabiť! Správa, ktorú sultánka Esma triumfálne oznámi rodine počas večere, mnohých prekvapí. A nie práve v pozitívnom slova zmysle. Vlastne... Úprimne sa z nej teší len jediný človek, budúci ženích. A možno aspoň trochu i zúfalo nezrelý rebel Murat (Berkay Hardal), ktorý ako jediný z rodiny v podstate nikdy celkom nevie, čo sa okolo neho naozaj deje. Všetci ostatní šípia problémy. Najnepríjemnejšie sa však cíti Faruk. Kvôli Süreyyi, no tiež preto, že ako najstaršiemu mužovi v rodine práve jemu pripadne trápna povinnosť ísť k İpekiným rodičom na pytačky!

Keďže Senem nevidí inú možnosť, ako varovať Süreyyu, rozhodne sa za neterou vycestovať do Bursy, aj keď vie, že sa tým sama vystavuje nebezpečenstvu – pred pár rokmi totiž musela z Bursy zutekať po veľmi dramatických udalostiach... Netaktná Esma sa ani nesnaží skrývať, že jej je nepozvaný hosť minimálne rovnakým tŕňom v oku ako neželaná nevesta. A to ešte ani nevie nič o jej pestrej minulosti! Faruk sa musí veľmi ovládať, aby počas frašky, na ktorú sa Esminou zásluhou zmenia Fikretove zásnuby, nevybuchol! Preto tú trápnosť, ktorou jej mama evidentne naschvál zraňuje Süreyyu, predčasne ukončí priehľadnou výhovorkou...

Nurgül (Pelinsu Pir), ktorá vždy donáša svoje panej, čo sa kde šuchne - v naivnej nádeji, že si ju azda začne vážiť -, si náhodou vypočuje veľmi zaujímavý rozhovor medzi Senem a Süreyyou.

Sledujte vo štvrtok, 10. júna, o 23.35!

Upútavka

 
Neželaná nevesta - v pondelok až štvrtok o 23.30!
Sledujte celé epizody na