Neželaná nevesta cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 23:30 •

Neželaná nevesta: 13. a 14. epizóda

16. 06 2021 01:25 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta: 13. a 14. epizóda
Neželaná nevesta: 13. a 14. epizóda Foto: Global Agency

Na Esmin príkaz si rodinný právnik Boranovcov dohodne so Süreyyou stretnutie, na ktorom jej vo Farukovom mene predloží žiadosť o rozvod!

Esma (İpek Bilgin) by Süreyyi (Aslı Enver) rada zakázala čo i len vychádzať z domu, no tentoraz jej vietor z plachát nečakane vezme Osman (Güven Murat Akpınar), ktorý sa švagrinej ponúkne ako sprievod. Keď nahnevaný Murat (Berkay Hardal) vyčistí žalúdok Nurgül (Pelinsu Pir) - kvôli tomu, čo sa mohlo stať Bade (Hira Koyuncuoğlu), keby náhodou nešiel okolo, netuší, že tým mladučkej slúžke nechtiac poriadne zavaril... Namiesto toho, aby Faruk (Özcan Deniz) svojej nešťastnej manželke vyšiel v ústrety aspoň do polcesty, keď sa s ním chce porozprávať, naštvaný vyvolá ďalšiu zbytočnú hádku a hlúpo ju od seba odoženie. Trochu ho však zamrazí, keď mu Fikret (Salih Bademci) povie, že sa k Süreyyi správa tak, ako kedysi ich otec k mame... Dilara (Neslihan Arslan) sa v bare zoznámi s Ademom (Fırat Tanış). Je však otázne, či by o jeho spoločnosť stála, aj keby vedela, že jeho vinou sa na hlavu jej už i tak dosť utrápenej najlepšej kamarátky znesú ďalšie hromy-blesky! Protivnej İpek (Dilara Aksüyek) sa hlúpymi poznámkami a okatým vyhýbaním jeho spoločnosti temer podarí pokaziť Fikretove narodeniny, náladu mu však zlepší malá improvizovaná oslava. Nešťastná Nurgül si bolestne uvedomí, že nech sa snaží akokoľvek, v očiach jej nafúkanej panej je - a vždy aj bude - len nehodný hmyz...

Po rozhovore s novinárom, ktorý sa napriek pokročilej hodine odváži prísť do vily, aby ju informoval o „hanebnom pochybení“ jej nevesty, sa ako tiger v klietke rozzúrená Esma rozhodne okamžite konať. A tak Süreyyi hneď ráno zavolá rodinný právnik Boranovcov, aby si s ňou dohodol stretnutie, na ktorom jej vo Farukovom mene predloží žiadosť o rozvod! Veľmi sa jej to dotkne, preto sa právom urazená hneď vyberie konfrontovať manžela s jeho domnelou zradou. Našťastie, ktoviekedy – a či vôbec – by sa tí dvaja konečne úprimne porozprávali, hoci to už obaja potrebujú ako soľ. Gülistan (Eren Balkan) a Nazif (Muharrem Türkseven) sú dojatí, keď sa im Nurgül, ktorej ich trápenie trhá srdce, spontánne rozhodne pomôcť v ich túžbe mať dieťa. A nielen ona!

Fikret nie je hlúpy, preto vie, že i keď mu İpek už párkrát povedala, že ho ľúbi, sú to len prázdne slová. Nenasledujú totiž za nimi žiadne činy. Práve naopak - İpek sa akejkoľvek forme zblíženia aj naďalej vyhýba ako čert krížu.

Sledujte v stredu, 16. júna, o 23.30!

Upútavka

 
Neželaná nevesta - v pondelok až štvrtok o 23.30!
Sledujte celé epizody na