Neželaná nevesta cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 23:30 •

Neželaná nevesta: 19. a 20. epizóda

22. 06 2021 01:30 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta: 19. a 20. epizóda
Neželaná nevesta: 19. a 20. epizóda Foto: Global Agency

Süreyya sa po ďalších svokriných urážkach po prvý raz vzoprie nepriateľskej starej dáme, čo však vzápätí trpko oľutuje. Esma totiž skolabuje!

Süreyya (Aslı Enver) je nekonečne šťastná. Najradšej by sa o krásnu novinku, ktorú jej práve v nemocnici potvrdili, okamžite podelila s Farukom (Özcan Deniz), no ten je momentálne úplne pohltený problémom menom Adem (Fırat Tanış). Nemožno prehliadnuť, že Esma (İpek Bilgin) sa už nevie dočkať vnúčatka. Len škoda, že svoje prianie, pripomínajúce skôr chabo maskovaný príkaz, tlmočí nesprávnej neveste – dieťa je totiž to posledné, čo İpek (Dilara Aksüyek) momentálne trápi a zaujíma... Kým nový Fikretov (Salih Bademci) nápad nadchne Adema i zamestnancov oboch dopravných spoločností, Faruka riadne rozladí. Ako zrejme všetko, čo jeho brat v poslednom čase urobil. Dilaru (Neslihan Arslan) zarazí, keď si všimne zvláštny smútok v Osmanových (Güven Murat Akpınar) očiach. Napadne jej, že mu na jeho krásnej švagrinej možno záleží viac, ako by malo. No to, že hanblivý mladík je dnes ešte o čosi viac rezervovaný ako zvyčajne, neujde ani Senem (Neslihan Yeldan)... İpek sa musí naozaj veľmi ovládať, aby na sebe nedala znať, ako veľmi jej je svokrin najnovší nápad proti srsti. Akoby Esmu zaujímalo, čo si o tom myslí! Napokon, na názor sa nespýtala ani vlastného syna, ktorého tým tiež veľmi nepríjemne prekvapí. Farukova reakcia na Süreyyinu novinku je naozaj na nezaplatenie! A navzdory všeobecnému presvedčeniu... Srdce pani Esmy zjavne predsa len nie je z kameňa.

Fikret je veľmi šťastný, že konečne môže stráviť nejaký čas manželkou iba vo dvojici, no ona najprv všetky jeho pokusy o zblíženie trápne sabotuje, aby mu vzápätí extrémne zlou náladou a hlúpymi jedovatými poznámkami úplne pokazila náladu! Begüm (Özge Borak) sa v novej práci pomaličky udomácňuje. No za daných okolností je nepochybne len otázkou času, kedy sa dostavia prvé problémy... Kedy na seba s Farukom opäť narazia. Keď si nešťastný Fikret uvedomí, že İpek sa mu dobrovoľne zrejme nikdy neoddá, urobí niečo neodpustiteľné... Süreyya sa po ďalších svokriných urážkach po prvý raz vzoprie nepriateľskej starej dáme, čo však vzápätí trpko oľutuje. Esma totiž skolabuje!

Po tom, čo sa medzi nimi stalo, sa İpek na Fikreta nemôže ani len pozrieť a na každý jeho hoc aj mimovoľný dotyk reaguje, akoby ju polial žieravinou. A osud zjavne chce, aby svoj kalich trpkosti vypila až do dna ešte dnes...

Sledujte v utorok, 22. júna, o 23.30!

 

Upútavka

 
Neželaná nevesta - v pondelok až štvrtok o 23.30!
Sledujte celé epizody na