Neželaná nevesta cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 23:30 •

Neželaná nevesta: 21. a 22. epizóda

23. 06 2021 01:25 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta: 21. a 22. epizóda
Neželaná nevesta: 21. a 22. epizóda Foto: Global Agency

Hrdá a statočná Süreyya sa bez váhania rozhodne vziať na seba vinu za niečo, čo ani neurobila, len aby milovanému mužovi nezlomila srdce.

Nielen zlomená İpek (Dilara Aksüyek) sa nevie vyrovnať s príšernou potupou, ktorá ju postretla, aj zahanbený Fikret (Salih Bademci) je na konci so silami. Trápi sa však i Süreyya (Aslı Enver) –zžiera ju pocit viny, že svojím konaním spôsobila svokre (İpek Bilgin) kolaps a má strach z Farukovej (Özcan Deniz) reakcie, keď sa to dozvie. S tým, čo sa stalo, sa zdôverí aspoň Senem (Neslihan Yeldan), no nanešťastie vo vile aj steny majú uši... Esma aj naďalej s veľkým potešením hrá pred všetkými divadielko, len aby bolo po jej a nikto sa jej neopovážil vzdorovať ani omylom. Teda, nie úplne pred všetkými, sotva totiž osamejú, neželanej neveste Süreyyi ukáže svoju pravú, diabolskú tvár! Faruk je zo svojho nadchádzajúceho otcovstva taký nadšený, že už vymýšľa meno pre bábätko, hoci ešte nie je väčšie ako fazuľka – zatiaľ sa mu najviac pozdáva Mukadder pre dievčatko a Emir pre chlapčeka. Nielen pre Begüm (Özge Borak) je ťažké zvyknúť si na nový život v Burse, aj jej syn (Artun Kasapoğlu), ktorého vychováva sama, má problém adaptovať sa v novom domove. Syn menom Emir... Keď sa Faruk s Fikretom opäť príšerne pohádajú kvôli vážnym problémom vo firme - dôjde dokonca i na päste -, mladší brat uštedrí staršiemu tvrdú podpásovku, keď mu zúrivo šplechne do tváre, čo sa dozvedel od İpek!

Kıymet (Nergis Çorakçı) sa pokúsi varovať Reyhan (Semra Dinçer), aby si s Ademom (Fırat Tanış) uvedomili, s akými nebezpečnými protivníkmi sa rozhodli ťahať za prsty. Pretože ak sa Boranovci dozvedia, s kým majú tú „česť“... Spolčí sa proti nim celá Bursa! Keď Faruk konfrontuje Süreyyu s tým, čo sa dozvedel od Fikreta, jeho hrdá a statočná mladá manželka sa bez váhania rozhodne vziať na seba vinu za niečo, čo ani neurobila, len aby milovanému mužovi nezlomila srdce. Murata (Berkay Hardal) rozladí, keď uvidí Zeynep (Hayal Köseoğlu) v meste zavesenú do akéhosi mladíka. Gülistan (Eren Balkan) je v šoku, keď zistí, čo urobil Nazif (Muharrem Türkseven)...

Pohľad na utrápenú dcéru trhá Kıymet srdce, preto İpek navrhne, aby sa s Fikretom rozviedla. Hoci sa Esminým pričinením Süreyya a Faruk opäť príšerne pohádajú, na oslavu, ktorej sa už nevie dočkať, zatiaľ dôvod rozhodne nemá.

Sledujte v stredu, 23. júna, o 23.30!

 

Upútavka

 
Neželaná nevesta - v pondelok až štvrtok o 23.30!
Sledujte celé epizody na