DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 21:30

Neželaná nevesta: 33. a 34. epizóda

06. 09 2018 22:30 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta: 33. a 34. epizóda
Neželaná nevesta: 33. a 34. epizóda Foto: Global Agency

Asiye vyveští Süreyyi, že pod srdcom nosí chlapčeka. İpek pohľad na šťastne sa smejúcu švagrinú veľmi raní, preto si opäť neodpustí hlúpy komentár.

Hoci Nurgül (Pelinsu Pir) má ešte v živej pamäti, ako veľmi Faruk (Özcan Deniz) trpel, keď Begüm (Özge Borak) zmizla z jeho života a vôbec nepochybuje o tom, že malý Emir (Artun Kasapoğlu) je jeho syn, dôrazne zakáže Gülistan (Eren Balkan) a Asiye (Nilay Erdönmez) túto tému rozoberať, aby sa opäť zbytočne nedostali do problémov. Murata (Berkay Hardal) hryzie kvôli Bade (Hira Koyuncuoğlu) svedomie. Dosť na to, aby nabral odvahu a ospravedlnil sa za svoje zlyhanie Nurgül, no, žiaľ, nie dosť na to, aby zašiel za tou, ktorej ublížil najviac. Vo Farukovi a Esme (İpek Bilgin) by sa krvi nedorezal, keď sa od nič netušiaceho Emira dozvedia veci, ktoré len znásobia ich podozrenie, že rozkošné chlapča je Farukov syn! Murat sa napokon prekvapivo predsa len pochlapí a zájde za Bade... Fikreta (Salih Bademci) sa veľmi dotkne, keď mama kvôli Begüm vyčistí žalúdok úplne nepochopiteľne jemu a Osmanovi (Güven Murat Akpınar), a nie Farukovi. Tak veľmi, že si v hneve neustráži ústa a pred İpek (Dilara Aksüyek) sa preriekne, že Begüm bola Farukova priateľka! Esmu celú noc mučia desivé mory, v ktorých ju zdrvený Faruk zúrivo konfrontuje s jej najväčším hriechom. Hoci sa İpek veľmi snaží byť Fikretovi takou manželkou, po ktorej túži a akú si zaslúži, vo chvíľach, keď sa nik nedíva, nedokáže vo svojich krásnych očiach skryť svoje pravé city... Lásku k Farukovi.

Hoci si bol Faruk ešte včera temer absolútne istý, že Emir je jeho syn, stačí málo a zmení názor. Je presvedčený, že Begüm s ním hrá špinavú hru - len nechápe prečo a čo tým asi tak môže sledovať?! Esma potrebuje poznať pravdu, či Emir je alebo nie je jej syn, preto kontaktuje jedného zo svojich najstarších priateľov, známeho lekára, a požiada ho o malú láskavosť... Asiye vyveští Süreyyi (Aslı Enver), že pod srdcom nosí chlapčeka. İpek pohľad na šťastne sa smejúcu švagrinú, ktorej závidí hádam ešte aj starosti, veľmi raní, preto si opäť neodpustí hlúpy komentár. Dilara (Neslihan Arslan) je nešťastná, pretože Adem (Fırat Tanış) sa jej od onej noci už viac neozval. A tak sa so svojím trápením zdôverí Süreyyi...

Begüm by sa kvôli liečbe, ktorú podstupuje, mala šetriť a vyhýbať sa akémukoľvek stresu, no to sa ľahšie povie, ako urobí - obzvlášť, keď sa dozvie, že Emir nocoval vo vile. Murat sa veľmi snaží spriateliť sa s Bade, no ona o to zjavne nestojí!

Sledujte v pondelok, 10. septembra, o 20.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Neželaná nevesta: NOVÉ ČASTI - v pondelok až štvrtok o 21.30!
Sledujte celé epizody na