DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 21:30

Neželaná nevesta: 41. a 42. epizóda

13. 09 2018 22:30 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta: 41. a 42. epizóda
Neželaná nevesta: 41. a 42. epizóda Foto: Global Agency

Süreyya je v šoku, keď sa dozvie o Begüminej diagnóze. Spontánne sa preto rozhodne ju navštíviť – netušiac, že má práve hosťa... Faruka.

Süreyyi (Aslı Enver) sa veľmi dotkne, keď ju evidentne rozrušený Murat (Berkay Hardal) medzi štyrmi v podstate obviní, že jej vinou prichádza o Faruka (Özcan Deniz), ktorý mu bol viac otcom, ako bratom. Presvedčiť ho, že sa mýli, však nie je v jej silách... O niečo neskôr sa nielen Süreyya a Faruk expresne presťahujú do nového domu, ale aj İpek (Dilara Aksüyek) a Fikret (Salih Bademci). To však neznamená, že sa İpek konečne vzdala svojej chorej túžby po Farukovi a začala žiť vlastný život. Práve naopak, rozhodne sa uštedriť nenávidenej švagrinej poriadnu ranu pod pás! Než však vôbec stihne otvoriť ústa, Süreyyi zazvoní telefón – a po krátkom rozhovore s na smrť vydesenou Zeynep (Hayal Köseoğlu) je všetko razom inak. Po hazardnej jazde na motorke totiž vážne zranený Murat skončí v nemocnici... Pohľad na príšerne doráňaného najmladšieho syna v bezvedomí je pre Esmu (İpek Bilgin) veľmi bolestivý, tvár jej opakovane zalievajú vlny horúcich sĺz. No len čo vyjde z jeho nemocničnej izby, je z nej opäť tá tvrdá, nezmieriteľná žena, ktorú nikto nikdy neuvidí na kolenách! Žena, ktorá si vždy nájde obeť, na ktorej si vybije zlosť – a je pritom úplne jedno, či je to motorka alebo človek!

Na Begüm (Özge Borak) urobí veľký dojem, že keď všetkých Boranovcov úplne ochromí Muratova neradostná prognóza, práve Süreyya nájde tie správne slová, ako ich primäť, aby sa opäť zomkli a začali ťahať za jeden povraz. Nešťastnej Zeynep naozaj niet čo závidieť, okrem Esminej nekritickej nenávisti totiž musí čeliť i Muratovmu odmietaniu - akoby tá nehoda bola jej vina, a nie len a len jeho! Süreyya je v šoku, keď sa dozvie o Begüminej diagnóze. Spontánne sa preto rozhodne ju navštíviť – netušiac, že má práve hosťa... Faruka. Keď sa Murat dozvie, čo ho v najbližších mesiacoch, či dokonca rokoch čaká, úplne sa zosype...

Faruk sa nezmôže na slovo, keď vidí Begüm a Süreyyu - dve ženy, ktoré majú a navždy budú mať svoje miesto v jeho srdci -, v objatí ako najlepšie kamarátky, snažiac sa byť jedna druhej oporou.

Sledujte v pondelok, 17. septembra, o 20.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Neželaná nevesta: NOVÉ ČASTI - v pondelok, 19. augusta, o 21.30!
Sledujte celé epizody na