Neželaná nevesta cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 23:30 •

Neželaná nevesta: 43. a 44. epizóda

13. 07 2021 01:25 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta: 43. a 44. epizóda
Neželaná nevesta: 43. a 44. epizóda Foto: Global Agency

Begüm s ťažkým srdcom oznámi Süreyyi a Farukovi zdrvujúcu správu, ktorá ich šťastím otrasie v základoch...

Senem (Neslihan Yeldan) považuje veštenie z liateho olova za trápny humbug, no Esma (İpek Bilgin), İpek (Dilara Aksüyek), Nurgül (Pelinsu Pir) a z úzadia aj Gülistan (Eren Balkan) visia na perách Asiye (Nilay Erdönmez), ktorá sa hlavu klanu Boranovcov snaží varovať pred temnou hrozbou, ktorú predstavuje „ktosi jednou nohou v dome“... Keďže má ísť o muža, Esma nemá ďalší nezmyselný dôvod dať opäť priechod svojej antipatii k Süreyyi (Aslı Enver) – ale, žiaľ, ani najmenšiu predstavu, na koho sa varovanie môže vzťahovať. No ktosi predsa len vytuší šokujúcu pravdu... İpek. A tak sa rozhodne kuť povestné železo, kým je ešte horúce – samozrejme, čisto vo vlastnom záujme – a upriamiť Farukovu (Özcan Deniz) pozornosť správnym smerom. Ademovým (Fırat Tanış) smerom. Po uši zamilovaná Dilara (Neslihan Arslan) sa zadúša šťastím, keď jej Adem povie, že ju chce predstaviť svojej mame Reyhan (Semra Dinçer). Murat (Berkay Hardal) je poriadne prekvapený, že na rozdiel od všetkých ostatných, ktorý ho prehnane ofukujú a nechajú poddávať sa ochromujúcej sebaľútosti, ho Bade (Hira Koyuncuoğlu) rýchlo rázne „uprace“. Keď sa dlhoročné priateľstvo Süreyyi a Dilary ocitne v troskách, Faruk si po prvý raz zdesene uvedomí, že rovnaký osud môže postihnúť i jeho manželstvo.

Radosť z Farukovho romantického gesta nevydrží Süreyyi dlho. Obaja sa totiž musia ponáhľať do nemocnice – vypočuť si nové správy o prognóze ich bábätka. Nech už Murat pred tou prekliatou nehodou cítil k Zeynep (Hayal Köseoğlu) čokoľvek, dnes je všetko inak, takže jeho mama len márni čas, keď do nej nenávistne skáče. Begüm (Özge Borak) s ťažkým srdcom oznámi Süreyyi a Farukovi zdrvujúcu správu, ktorá ich šťastím otrasie v základoch... A keďže za daných okolností už viac nedokážu pred ostatnými členmi rodiny predstierať, že sa nič nedeje, počas večere vyjdú s pravdou von.

Zdá sa, akoby Esma po prvý raz konečne uvidela Süreyyu v tom správnom svetle, a tak, hoci sa to ešte nedávno zdalo nemožné, si obe osudom ťažko skúšané ženy k sebe nájdu cestu...

Sledujte v utorok, 13. júla, o 23.30!

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Neželaná nevesta - v pondelok až štvrtok o 23.30!
Sledujte celé epizody na