Neželaná nevesta cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 23:30 •

Neželaná nevesta: 45. a 46. epizóda

14. 07 2021 01:25 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta: 45. a 46. epizóda
Neželaná nevesta: 45. a 46. epizóda Foto: Global Agency

Nešťastná Esma sa od zahanbeného Mustafu dozvie, čo pred ňou na príkaz jej nebohého neverného manžela celé tie roky tajil.

Reyhan (Semra Dinçer) je uveličená, keď jej Adem (Fırat Tanış) povie, že k nim pozval na večeru svoje dievča. Už totiž ani nedúfala, že jej milovaný syn jedného dňa nájde ženu, čo ho bude nadovšetko milovať, rovnako ako ona... Faruk (Özcan Deniz) s Akifom (Fatih Koyunoğlu) horúčkovito hľadajú spôsob, ako bez väčších strát vybŕdnuť z problémov, do ktorých ich svojimi neuváženými činmi dostal Fikret (Salih Bademci). Süreyya (Aslı Enver) a İpek (Dilara Aksüyek) si poriadne vbehnú do vlasov kvôli rozdielnym názorom na životaschopnosť „poškodeného“ dieťatka. Dilara (Neslihan Arslan) sa pokúsi uzmieriť s najlepšou priateľkou, no Süreyyin hnev a sklamanie sú ešte príliš veľké. Pre Begüm (Özge Borak) je veľmi ťažké zhovárať sa so Süreyyou v inotajoch o Emirovom (Artun Kasapoğlu) otcovi. Nechce jej klamať, no povedať jej pravdu jej tiež neprináleží. A vzhľadom na okolnosti by jej ňou i tak len zbytočne ublížila. Murata (Berkay Hardal) prevezú z nemocnice domov, ešte stále ako ležiaceho pacienta... Večera u Sezginovcov dopadne katastrofálne. Niežeby si Reyhan a Dilara nerozumeli, háčik je niekde inde – po Adema totiž príde polícia a odvedie ho na výsluch! A keď sa za ním nezmieriteľne naladená Esma (İpek Bilgin) vyberie do väzenia... Čaká ju šok, z ktorého sa len tak nespamätá.

Kým Faruk a Süreyya si ukradnú pár vzácnych chvíľok iba pre seba a strávia popoludnie na jachte, nešťastná Esma sa od zahanbeného Mustafu (Ahmet Sabri Özmener) dozvie, čo pred ňou na príkaz jej nebohého neverného manžela celé tie roky tajil. Aby ochránila svojich synov a ich dedičstvo, rozhodne sa do celej veci okamžite zasvätiť rodinného právnika. Nie na všetky jeho dobre mienené rady je však ochotná pristúpiť. Dilara nechápe, prečo sa muž, do ktorého sa po uši zamilovala, po prepustení na slobodu ani neunúva zavolať jej, a tak rozrušená urobí niečo naozaj nečakané...

Fikret (Salih Bademci) sa tým najponižujúcejším možným spôsobom dozvie, že vo firme už nemá väčšie slovo ako ktorýkoľvek z radových zamestnancov. Zúrivá konfrontácia s Farukom je preto doslova predprogramovaná!

Sledujte v stredu, 14. júla, o 23.25!

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Neželaná nevesta - v pondelok až štvrtok o 23.30!
Sledujte celé epizody na