Neželaná nevesta cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 23:30 •

Neželaná nevesta: 59. a 60. epizóda

27. 07 2021 01:30 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta: 59. a 60. epizóda
Neželaná nevesta: 59. a 60. epizóda Foto: Global Agency

Keď Murat zatiahne do svojho plánu na záchranu manželstva Faruka a Süreyyi aj Bade, náhle si uvedomí, že sa mu pri nej podlamujú kolená!

İpek (Dilara Aksüyek) si vôbec nevšimne, ako jej mamu Kıymet (Nergis Çorakçı) rozruší, keď spomenie Garipa (Tamer Levent), ani ako veľmi ju zaujíma, ako presne na jeho prítomnosť reagovala Esma (İpek Bilgin). Süreyya (Aslı Enver) je práve na večeri s Dilarou (Neslihan Arslan) a Ademom (Fırat Tanış), keď sa v nej objavia aj Fikret (Salih Bademci) a Faruk (Özcan Deniz) so svojimi obchodnými partnermi. No kým jemu sa jeho vcelku úspešne darí maskovať vnútornú rozorvanosť predstieranou veselosťou, jej sa po celý čas tlačia do očí horúce slzy... Akifa (Fatih Koyunoğlu) poriadne vykoľají Senemina (Neslihan Yeldan) nečakaná návšteva. A ešte viac jej dôvod! Namiesto toho, aby Faruk otvorene povedal milovanej žene, čo má na srdci, hlboko ju urazí absurdným obvinením. Tak veľmi, že uplakaná Süreyya obratom zavolá právnikovi Canovi (Murat Aygen) a dohodne si s ním ďalšie stretnutie. Farukove nekonečné tirády na adresu tej, ktorá ho vraj zradila, razom skončia, keď mu Akif povie, čo sa dnes dozvedel. Esma (İpek Bilgin) nemôže spať, pretože jej hlavou víria neodbytné spomienky na vzácne chvíle, ktoré v mladosti prežila po Garipovom boku.

K veľkému romantickému zmiereniu, v ktoré Faruk dúfal, napokon nedôjde. Süreyya totiž na stretnutie s ním namiesto seba pošle svojho právnika s návrhom poriadne tvrdej rozvodovej zmluvy! Murat (Berkay Hardal) a Osman (Güven Murat Akpınar) sú rozhodnutí urobiť všetko pre to, aby si ich najstarší brat a švagriná opäť našli k sebe cestu. Kıymet dúfala, že keď už ju Esma omilostila a opäť pozvala do vily, vytiahne z nej niečo o Garipovi, no viac by sa asi dozvedela hoc aj od kamenného múru či bronzovej sochy... Keď Murat zatiahne do svojho plánu na záchranu manželstva Faruka a Süreyyi aj Bade (Hira Koyuncuoğlu), náhle si uvedomí, že sa mu pri nej podlamujú kolená!

Garip požiada Esmu o stretnutie medzi štyrmi očami – a ona súhlasí... Bahar (İdil Sivritepe) je prekvapená, že sa jej sesternica Burcu (Ebru Şahin) zaujíma o plachého Osmana. Ten je totiž pravým opakom všetkých jej doterajších známostí.

Sledujte v utorok, 27. júla, o 23.30!

Upútavka

 
Neželaná nevesta - v pondelok až štvrtok o 23.30!
Sledujte celé epizody na