Neželaná nevesta cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 23:30 •

Neželaná nevesta: 63. a 64. epizóda

29. 07 2021 01:20 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta: 63. a 64. epizóda
Neželaná nevesta: 63. a 64. epizóda Foto: Global Agency

Garip ako jediný Adema absolútne chápe – pretože i on kvôli Boranovcom prišiel o to, čo mu bolo v živote najvzácnejšie.

Hoci Faruk (Özcan Deniz) urobí krásne gesto, aby si o Süreyyu (Aslı Enver) nik z prítomných neobtieral ústa, všetko pokazí predstieraním, že má iný dôvod - že mu len záleží ba tom, čo si ľudia o ňom a o jeho rodine myslia. Vzťahový teoretik Akif (Fatih Koyunoğlu) temer z nôh spadne, keď ho Senem (Neslihan Yeldan) pozve do tanca. To, že medzi nimi preskočila povestná iskra, možno im dvom zatiaľ ešte celkom nedochádza, no ostatní si to nemôžu nevšimnúť – na parkete totiž spolu zostanú i po tom, čo stíchne hudba! Esma (İpek Bilgin) s nevôľou sleduje, že jej najstarší syn napriek všetkému, čo sa stalo, nedokáže odtrhnúť oči od svojej manželky. A to ani nič netuší o bozku, ktorý jej len chvíľu predtým ukradol... Vo vzduchu už dlho visiaci škandál však napokon rozpúta ženích Adem (Fırat Tanış) neodpustiteľne urážlivým príhovorom, ktorým nepredstaviteľne potupí všetkých Boranovcov. No nielen ich, ale i nič netušiacu Dilaru (Neslihan Arslan), ktorá v slzách ujde z vlastnej svadby!

Akif a Senem sa o zemetrasení, ktoré nenapraviteľne otriaslo postavením Boranovcov v Burse, dozvedia ako poslední, zo svadby sa totiž vytratili oveľa skôr. Spolu... Esma viní zo svojej potupy nielen sebeckého nevlastného syna, ale i nenávidenú nevestu Süreyyu. Aj preto drzo zruší jej telefonát na Farukov mobil a nedá mu ani vedieť, že volala! Krátko pred plánovaným odletom na svadobnú cestu sa Adem, ktorému sa prekvapivo ľahko podarí znovu si omotať Dilaru okolo prsta, stretne s Garipom (Tamer Levent), ktorý síce neschvaľuje spôsob, akým sa dovoláva svojich práv a miesta na slnku, ale ako jediný ho absolútne chápe – pretože i on kvôli Boranovcom prišiel o to, čo mu bolo v živote najvzácnejšie.

Keď sa zneistený Faruk zastaví u Süreyyi, aby si vyjasnili pár vecí, natrafí tam na iného muža, s ktorého prítomnosťou ani omylom nepočítal. Pochopiteľne ho to poriadne rozladí...

Sledujte vo štvrtok, 29. júla, o 23.35!

Upútavka

 
Neželaná nevesta - v pondelok až štvrtok o 23.30!
Sledujte celé epizody na