Neželaná nevesta cover

DOMA • UTOROK - PIATOK • 0:30 •

Neželaná nevesta: 71. a 72. epizóda

05. 08 2021 01:20 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta: 71. a 72. epizóda
Neželaná nevesta: 71. a 72. epizóda Foto: Global Agency

Je hlboká noc, keď Esma dospeje k vážnemu rozhodnutiu a bez toho, aby dala niekomu vedieť, opustí vilu Boranovcov...

Süreyyin (Aslı Enver) návrat do vily je nielen tvrdou ranou pre Esmu (İpek Bilgin) a jej plán dať Faruka (Özcan Deniz) znovu dokopy s Begüm (Özge Borak), ale i pre nezdravo ambicióznu İpek (Dilara Aksüyek) a jej krehké šťastie po Fikretovom (Salih Bademci) boku. Akif (Fatih Koyunoğlu) sa o nečakanom happyende dozvie medzi poslednými, no jeho radosť je o to väčšia. Nečudo, veď keď v Burse ostáva Süreyya... Ostane určite aj Senem (Neslihan Yeldan). Do Muratovho (Berkay Hardal) srdca sa zavŕta bodavý osteň žiarlivosti, keď sa na usadlosti zastaví Koray, kamarát Bade (Hira Koyuncuoğlu). Viac ako správa, že sa Faruk a Süreyya dali znova dokopy, Adema (Fırat Tanış) rozhodí hysterická reakcia jeho mamy Reyhan (Semra Dinçer) na nevinnú Dilarinu (Neslihan Arslan) poznámku o sťahovaní. Süreyya sa pre pokoj v srdci i v dome pokúsi ľudsky porozprávať so svokrou, no s niekým takým ako Esma, od prstov na nohách až po korienky vlasov naplneným predsudkami, nenávisťou a pohŕdaním, normálna konverzácia zrejme nie je možná. Ešteže je tu i Osman (Güven Murat Akpınar), ktorého láskavosť a až detsky dojímavá úprimnosť dokáže obmäkčiť hádam aj kameň.

Emir (Artun Kasapoğlu) nie je hlúpy, preto rýchlo pochopí, že jeho mama tak usedavo nenarieka kvôli pár rozbitým riadom, ale pretože je nešťastná. Dilara si uvedomí, že na vzťahu jej manžela s mamou je niečo skrz-naskrz choré, keď sa ho vydá pohľadať po tom, čo ho už dosť dlhú chvíľu márne čaká v spálni. Je hlboká noc, keď Esma dospeje k vážnemu rozhodnutiu a bez toho, aby dala niekomu vedieť, opustí vilu Boranovcov... Ťažko povedať, kto je ráno viac prekvapený – či služobníctvo a Esmina rodina, keď zistia, že je preč, alebo Garip (Tamer Levent), keď sa jeho osudová žena zrazu objaví pred jeho dverami?

Zvieravý pocit v Dilariných útrobách zosilnie, keď Adem počas rannej hádky stratí nad sebou kontrolu a ona na malú chvíľu zahliadne jeho pravú tvár! Zaľúbenej Senem sa veľmi dotkne, keď prichytí Akifa pri úplne zbytočnej lži...

Sledujte vo štvrtok, 5. augusta, o 23.35!