Neželaná nevesta cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 23:30 •

Neželaná nevesta: 73. a 74. epizóda

06. 08 2021 01:25 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta: 73. a 74. epizóda
Neželaná nevesta: 73. a 74. epizóda Foto: Global Agency

Zdá sa, že Faruk a Süreyya sa nevyhnú ďalšej zbytočnej hádke. Napokon však všetko dopadne úplne inak!

Až keď mu ranená Senem (Neslihan Yeldan) uštedrí nečakanú lekciu z morálky si zahanbený Akif (Fatih Koyunoğlu) uvedomí, že to takto vlastne vôbec nechcel... Hoci sa Begüm (Özge Borak) už nechce zatiahnuť do Esminých (İpek Bilgin) plánov a intríg, súhlasí s jej názorom, že za daných okolností by sa Faruk (Özcan Deniz) s Emirom (Artun Kasapoğlu) mali stretávať už len u nej doma. Netuší, žiaľ, že hlava klanu Boranovcov už má dokonale premyslený svoj ďalší tvrdý úder proti Süreyyi (Aslı Enver), ktorý stojí a padá práve na tomto rozhodnutí! Dilara (Neslihan Arslan) a Senem s pohnutím počúvajú Süreyyinu spoveď o dramatických chvíľach, keď sa v duchu lúčila so životom a uvedomila si na čom – a na kom – jej najviac záleží. No možno tak trochu i s ľútosťou, pretože šťastie a lásku, aké vyžarujú z jej tváre, ony dve dosiaľ nepoznali... Ani po dojímavom obnovení sľubov len medzi štyrmi očami sa Faruk nedokáže zbaviť silnej antipatie k Süreyyinmu právnikovi Canovi (Murat Aygen). Práve naopak – sotva začuje jeho meno, už má po nálade! Begüm zdúpnie, keď si uvedomí, čo Esma urobila. Oveľa väčší šok však dnes večer čaká Faruka a Süreyyu.

Keď Emir po prvý raz osloví Faruka „ocko“, všetkých, čo sú tohto vzácneho momentu svedkami, to veľmi dojme. Najviac, pochopiteľne, Faruka, ktorého dojatie natoľko ochromí, že skrátka nedokáže odísť za milovanou ženou, ako pôvodne plánoval – a tak jeho posledný večer v Burse pred odchodom na služobnú cestu do Európy namiesto spolu strávia každý niekde inde. Keď sa Faruk konečne ukáže v podniku, kam sa Süreyya s Dilarou vybrali prísť na iné myšlienky, spočiatku sa zdá, že sa nevyhnú ďalšej zbytočnej hádke. Napokon však všetko dopadne úplne inak!

Adem (Fırat Tanış) nad sebou opäť stratí kontrolu, keď uvidí Dilaru vystupovať z Farukovho auta. Jeho neodpustiteľná agresivita ju na smrť vydesí - ale i jeho...

Sledujte v pondelok, 9. augusta, o 23.30!

Upútavka

 
Neželaná nevesta - v pondelok až štvrtok o 23.30!
Sledujte celé epizody na