Neželaná nevesta cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 23:30 •

Neželaná nevesta: 81. a 82. epizóda

13. 08 2021 01:20 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta: 81. a 82. epizóda
Neželaná nevesta: 81. a 82. epizóda Foto: Global Agency

Fikretovi dobre padne, že jeho nežná sekretárka Esra naňho myslí a snaží sa mu drobnými pozornosťami zlepšiť náladu...

Bolesť, nekonečné poníženie a strach primäjú k v danej situácii jedinému možnému, no i tak ťažkému rozhodnutiu okamžite sa odsťahovať z domu a kontaktovať jediného rozvodového právnika, ktorého pozná - Cana (Murat Aygen). Keď ráno vyjde v novinách škandalózny článok odhaľujúci pravdu o ďalšom dedičovi obrovského majetku Boranovcov, besniaca Esma (İpek Bilgin) dá všetkým vo vile pocítiť svoj hnev. Najviac, pochopiteľne, Süreyyi (Aslı Enver), hoci tá s touto vecou nemá absolútne nič spoločné. A hoci netrvá dlho, kým šokujúca pravda vyjde najavo, Esma si svoju zášť nenechá pre vinníka, ale šplechne ju do tváre ďalším nevinným – najprv nešťastnému Farukovi (Özcan Deniz) a neskôr i Garipovi (Tamer Levent), ktorého v nej temer utopí. Begüm (Özge Borak) sa snaží Fikretovi (Salih Bademci) vysvetliť, že ak bude na İpek (Dilara Aksüyek) tlačiť, aby sa začala správať „normálne“, ešte viac ublíži jej, ich dcérke i sebe, pretože İpek je vážne chorá. Akif (Fatih Koyunoğlu) naberie odvahu a pozve Senem (Neslihan Yeldan) na večeru. A ona súhlasí! Keď sa Fikret konečne ukáže vo firme, správa sa ako totálny idiot – nielenže brata ani nepustí k slovu, ale navyše začne úplne zbytočne hrubo urážať Akifa. Dokonca dôjde aj na päste... Adem (Fırat Tanış) dnes nemá práve najlepší deň, no vďaka Garipovi možno nebude najhorší.

Po tom, čo si prečítala v novinách, si Burcu (Ebru Şahin) robí starosti o Osmana (Güven Murat Akpınar). Preto nájde spôsob, ako sa s ním opäť stretnúť. Keď ich spolu náhodou zazrie Mustafa (Ahmet Sabri Özmener), stŕpne. Nepochybuje totiž o tom, že keď sa o ich vzťahu dozvedia ostatní Boranovci, budú problémy! Fikretovi dobre padne, že jeho nežná sekretárka Esra (İmer Özgün) naňho myslí a snaží sa mu drobnými pozornosťami zlepšiť náladu... Adem sa pokúsi odprosiť Dilaru, no ani pompézny dar, ani jeho slzy, neskorá kajúcnosť a prázdne sľuby nedokážu z jej raneného srdca vymazať strach, ktorý doň svojou agresivitou zasial. No predsa sľúbi, že sa k nemu vráti – pod jednou podmienkou...

S príchodom malej Ady pod boranovskú strechu sa vo vile po dlhom čase aspoň na chvíľu opäť udomácni šťastie. Na tvár jej hrdého otca, strýkov a starej mamy sa vráti úsmev – a do sŕdc Süreyye a Gülistan (Eren Balkan), ktorým osud zatiaľ nedoprial šťastie byť matkou, krehká nádej.

Sledujte v utorok, 17. augusta, o 0.05!

Upútavka

 
Neželaná nevesta - v pondelok až štvrtok o 23.30!
Sledujte celé epizody na