Neželaná nevesta cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 23:30 •

Neželaná nevesta: 83. a 84. epizóda

17. 08 2021 01:50 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta: 83. a 84. epizóda
Neželaná nevesta: 83. a 84. epizóda Foto: Global Agency

Süreyya noc, čo noc tajne pomáha na smrť vyčerpanému Fikretovi so starostlivosťou o rozkošnú malú Adu.

Hoci má Senem (Neslihan Yeldan) v pláne Akifa (Fatih Koyunoğlu) trochu potrápiť, lebo mu trvá malú večnosť, kým sa jej konečne opäť ozve, keď ju konečne pozve na tú sľúbenú večeru... Ponáhľa sa za ním, akoby jej za pätami horelo. Keď sa Mustafa (Ahmet Sabri Özmener) zdôverí Nurgül (Pelinsu Pir), čo ho tak veľmi trápi, sotva sa spamätá z prvotného šoku zaprisahá ho, aby držal jazyk za zubami, inak im všetkým poriadne zavarí. Can (Murat Aygen) sa nevzdáva len tak bez boja, takže keď mu Begüm (Özge Borak) vráti krásnu kyticu, ktorú jej poslal s nevinným pozvaním na večeru, riskne to pozvanie ešte raz, no tentoraz osobne. A zaboduje! Süreyya (Aslı Enver) sa rozhodne konzultovať novú gynekologičku, aby zistila, akú má šancu znova otehotnieť. Farukovi (Özcan Deniz) to zatiaľ ešte nechce povedať, no napokon nebude mať inú šancu... Prvá návšteva pani Reyhan (Semra Dinçer) v novom dome Dilary (Neslihan Arslan) a Adema (Fırat Tanış) je pre mladú pani veľkou skúškou trpezlivosti. Prebieha v mimoriadne napätej atmosfére – a skončí sa menšou katastrofou! Hoci sa İpek (Dilara Aksüyek) stále nepodarilo nájsť si cestu k dcérke, neznesie, keď v detskej izbe nájde Süreyyu, preto jej akýkoľvek kontakt s bábätkom zakáže.

Správa o tom, že Osman (Güven Murat Akpınar) randí s Garipovou (Tamer Levent) dcérou Burcu (Ebru Şahin), zaúčinkuje vo vile Boranovcov ako rozbuška. V epicentre výbuchu je, samozrejme, pani Esma (İpek Bilgin)... Akifovi pri pohľade na prekrásnu Senem padne sánka – a jej zase pri zbežnom nakuknutí do jedálneho lístka, do kolónky „cena“. No všetko napätie je razom zabudnuté, keď sa Akif síce neobratne, no zároveň veľmi dojímavo, vyzná Senem zo svojich citov. Zúrivý telefonát od Esmy, že jeho dcéru nikdy neprijme za nevestu, nič netušiaceho Garipa poriadne vykoľají. Begüm a Can sa pomaly zbližujú. Süreyya noc, čo noc tajne pomáha na smrť vyčerpanému Fikretovi (Salih Bademci) so starostlivosťou o rozkošnú malú Adu.

Čas plynie. Süreyyi už s neterkou po nociach pomáha Faruk, pretože Fikret ich zväčša trávi v práci. Ťažko povedať, či je skutočne taký vyťažený, alebo je to jeho spôsob únik pred starosťami... Alebo je v tom Esra (İmer Özgün)?!

Sledujte v utorok, 17. augusta, o 23.30!

 

Upútavka

 
Neželaná nevesta - v pondelok až štvrtok o 23.30!
Sledujte celé epizody na