Neželaná nevesta cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 23:30 •

Neželaná nevesta: 85. a 86. epizóda

18. 08 2021 01:15 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta: 85. a 86. epizóda
Neželaná nevesta: 85. a 86. epizóda Foto: Global Agency

Osman a Burcu stále nevedia, prečo si Esma a Garip nevedia ani na meno prísť. Ktovie, možno je to tak lepšie, aspoň im nič nebráni lepšie sa spoznať.

Adem (Fırat Tanış) už tak dlho klame Dilare (Neslihan Arslan) o terapii, ktorú údajne podstupuje, že na to pomaly už aj zabúda, takže nie vždy má poruke nejakú historku. Zdá sa, že Esma (İpek Bilgin) konečne pochopila, aká úžasná žena je Süreyya (Aslı Enver). Lenže... V skutočnosti je jej láskavosť len hraná, pretože len opäť sleduje svoje vlastné plány – a neželanú nevestu pre ne len nehanebne využíva! Osman (Güven Murat Akpınar) a Burcu (Ebru Şahin) sa trápia, pretože ich do krvi rozhádaní rodičia na nich neznesiteľne tlačia, aby sa rozišli, no zároveň im odmietajú prezradiť svoje dôvody. Deň, ktorého sa Adem nemohol dočkať, je konečne tu – deň, keď sa oficiálne stane Boranom. Väčšiu radosť ako on však má z jeho prvého veľkého víťazstva tá, pre ktorú je úplne všetkým... Jeho mama Reyhan (Semra Dinçer). Esma do svojich plánov čiastočne zasvätí svatku Kıymet (Nergis Çorakçı), potrebuje totiž jej pomoc. İpek (Dilara Aksüyek) je presvedčená, že Fikret (Salih Bademci) ju tak veľmi miluje, že by sa na inú ženu ani len nepozrel. Netuší, ako veľmi sa mýli... Akif (Fatih Koyunoğlu) úplne zdrevenie od strachu, keď sa ho Faruk (Özcan Deniz) začne pobavene vypytovať na Senem (Neslihan Yeldan). Podarí sa mu to síce nejako zahrať do autu, no iste nie nadlho!

Hoci starostlivosť o maličkú Adu veľmi prospieva vzťahu Süreyye a Faruka, stále medzi nimi existuje pár pálčivých tém. Jednou z nich je Begüm (Özge Borak)... İpek stále nedokáže prekročiť svoje tieň a z izby svojej dcérky vytrieli ani nie po minúte, akoby jej za pätami horelo! Esra (İmer Özgün) a Fikret si ani neuvedomia, že obaja už dávno prekročili tenkú hranicu medzi šéfom a sekretárkou. Osman a Burcu stále nevedia, prečo si Esma a Garip (Tamer Levent) nevedia ani na meno prísť. Ktovie, možno je to tak lepšie, aspoň im nič nebráni lepšie sa spoznať.

Každé ďalšie rande Begüm a Cana (Murat Aygen) je lepšie ako to predošlé – a po každom sú si o čosi bližší. Nielen Mustafu (Ahmet Sabri Özmener), ale i Esmu prekvapí, že plachý Osman už bol predtým zamilovaný...

Sledujte v stredu, 18. augusta, o 23.25!

 

Upútavka

 
Neželaná nevesta - v pondelok až štvrtok o 23.30!
Sledujte celé epizody na