Neželaná nevesta cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 23:30 •

Neželaná nevesta: 87. a 88. epizóda

19. 08 2021 01:15 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta: 87. a 88. epizóda
Neželaná nevesta: 87. a 88. epizóda Foto: Global Agency

Esme sa konečne podarí prebrať İpek z letargie. A ani sa nemusí veľmi namáhať – stačí v nej len trochu priživiť nenávisť k Süreyyi!

Hoci Esru (İmer Özgün) zaskočí, keď sa u nej doma zrazu uprostred noci objaví Fikret (Salih Bademci), nepošle ho preč. S citmi, ktoré boľavo rezonujú jeho vnútrom, sa plachý Osman (Güven Murat Akpınar) pravidelne zveruje svojmu denníku – netušiac, že sa mu to jedného dňa môže škaredo vypomstiť. Süreyyi (Aslı Enver) sa podarí vybojovať malé, no dôležité víťazstvo v boji o Emirovu (Artun Kasapoğlu) priazeň. Faruk (Özcan Deniz) sa skvelo zabáva na tom, ako Akif (Fatih Koyunoğlu) stále zahmlieva, keď príde reč na Senem (Neslihan Yeldan). Dobrá nálada ho ale razom prejde, keď sa na vopred dohodnutú schôdzku do firmy dostavia Adem (Fırat Tanış) s Garipom (Tamer Levent). Nanešťastie mrazivú atmosféru vystrieda hotová doba ľadová, keď sa vo dverách objaví i nepozvaný hosť - Esma (İpek Bilgin)! A to, je žiaľ, iba začiatok neskutočnej nočnej mory... Dilara (Neslihan Arslan) neveriacky, no s o to väčšou radosťou sleduje, ako čaru jej najlepšej kamarátky podlieha ďalší Boran. Keď nazlostená Esma vojde do Osmanovej izby s balíkom od Burcu (Ebru Şahin), náhodou zavadí o malú knižku v ošúchanej väzbe a zhodí ju na zem. Keď ju zodvihne a zrak jej padne na dôverne známe písmo, začíta sa a... Utrpí obrovský šok, z ktorého sa len tak nespamätá!

Begüm (Özge Borak) urobí veľkú chybu, keď pred Farukom spomenie, že sa s niekým stretáva. Jeho reakcia je až absurdne prudká a, žiaľ, boľavo zasiahne do jeho stále ešte veľmi krehkého vzťahu so Süreyyou. Esme sa konečne podarí prebrať İpek (Dilara Aksüyek) z letargie. A ani sa nemusí veľmi namáhať – stačí v nej len trochu priživiť nenávisť k Süreyyi, ktorá ich obe spája viac, než akékoľvek pokrvné puto! Akif je po celý čas ako na tŕní, keď ho príde v práci vyzdvihnúť Senem. Keď sa ako na potvoru vo dverách zjavia Fikret s Esrou, totálne spanikári - a poriadne si tým u svojej priateľky zavarí.

Namiesto toho, aby si Faruk a Süreyya užívali príjemný večer iba vo dvojici, kvôli tomu, že on zjavne vôbec nemá jasno vo svojich citoch - a ešte to aj popiera ako malý chlapec -, sa príšerne pohádajú...

Sledujte vo štvrtok, 19. augusta, o 23.30!

 

Upútavka

 
Neželaná nevesta - v pondelok až štvrtok o 23.30!
Sledujte celé epizody na