Neželaná nevesta cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Neželaná nevesta: 89. a 90. epizóda

20. 08 2021 01:15 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta: 89. a 90. epizóda
Neželaná nevesta: 89. a 90. epizóda Foto: Global Agency

İpek si konečne nájde cestu k dcérke. Fikreta to poteší, no zároveň sa nevie zbaviť akejsi čudnej pachute v ústach... Kvôli Esre.

Nešťastná Süreyya (Aslı Enver) nemôže zaspať. Trápi sa však nielen kvôli Farukovi (Özcan Deniz), ale i pre malú Adu, ktorá zúfalo plače, pretože totálne hysterická İpek (Dilara Aksüyek) starostlivosť o dcérku absolútne nezvláda. Esma (İpek Bilgin) s obavami sleduje obdiv, nehu a hrdosť, ktoré sa zračia v Osmanovej (Güven Murat Akpınar) láskavej tvári pri pohľade na švagrinú, keď pár vetami dokáže v zárodku udusiť hroziacu rodinnú hádku a náležite „upratať“ Fikreta (Salih Bademci), Faruka i İpek. Aj keď sa Bade (Hira Koyuncuoğlu) snaží všetkých - a predovšetkým sama seba – presvedčiť, že jej city k Muratovi (Berkay Hardal) sú dávno minulosťou, keď ho vidí vracať sa neskoro v noci domov mierne spoločensky unaveného, nie je jej všetko jedno... Po ich poslednom veľmi nepríjemnom rozhovore má Begüm (Özge Borak) strach, ako asi Faruk zareaguje na Cana (Murat Aygen), keď ich zoznámi. Netuší, žiaľ, že zo všetkých chlapov na svete, ktorí by mu po jej boku prekážali, je Can na špičke pomyselného rebríčka! Akif (Fatih Koyunoğlu) a Senem (Neslihan Yeldan) sa rozhodnú posunúť svoj vzťah na ďalšiu úroveň, čo však znamená urobiť to, čoho sa dosiaľ obaja stránili ako čert kríža - priznať svoj vzťah pred najbližšími!

Zdá sa, že Esma si konečne začína uvedomovať, že často reaguje prehnane a že si názor na niektorých ľudí vytvorila nielen predčasne, ale i nesprávny. Tomu aspoň nasvedčuje fakt, že sa udobrí Burcu (Ebru Şahin) a... Neplánovane i s Garipom (Tamer Levent). Hoci to Adem (Fırat Tanış) nedá na sebe znať, príšerne ho naštve, keď mu Faruk navrhne, že odkúpi jeho podiel na rezidencii Boranovcov. Nahromadenú zlosť si však neskôr vyleje na nič netušiacej Dilare (Neslihan Arslan), keď sa za ním zastaví v práci. İpek si konečne nájde cestu k dcérke. Fikreta to poteší, no zároveň sa nevie zbaviť akejsi čudnej pachute v ústach... Kvôli Esre (İmer Özgün).

Dilaru, ktorá sa zo strachu z ďalšieho Ademovho nekontrolovateľného výbuchu a jeho pre ich vzťah a jej život možno fatálnych následkov rozhodne zájsť za jeho lekárkou, čaká boľavý stret s realitou...

Sledujte v pondelok, 23. augusta, o 23.25!