Neželaná nevesta cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Neželaná nevesta: 91. a 92. epizóda

24. 08 2021 01:15 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta: 91. a 92. epizóda
Neželaná nevesta: 91. a 92. epizóda Foto: Global Agency

Senem temer zinfarktuje, keď zásluhou Akifovho šibnutého darčeka Süreyya skoro odhalí ich tajný vzťah!

Hoci je to všetkým trápne, je neprehliadnuteľné, kto sa cíti najnepríjemnejšie, keď meškajúca Begüm (Özge Borak) konečne dorazí do reštaurácie so svojím novým partnerom - čudne mĺkvy Faruk (Özcan Deniz) sa totiž tvári, akoby sa buď práve stal svedkom vraždy, alebo sa sám chystal jednu spáchať! Ako sa dalo predpokladať, je to len ticho pred búrkou... Fikret (Salih Bademci) nenápadne pokračuje v systematickom nahlodávaní Esminej (İpek Bilgin) dôvery vo Farukove rozhodnutia. Ako inak, z absurdnej lojality k Ademovi (Fırat Tanış). Po návrate domov sa Süreyya (Aslı Enver) a Faruk príšerne pohádajú. Dôvodom je to, že on si stále odmieta priznať, že na Cana (Murat Aygen) a jeho vzťah s Begüm nereaguje normálne, kvôli čomu by si väčšina iných žien na Süreyyinom mieste zrejme už dávno zbalila veci a buchla dverami - presvedčená o tom, že stále miluje svoju bývalú! Keď nešťastná Dilara (Neslihan Arslan) povie Ademovi, že s ním prežíva rovnaké trpko-sladké peklo ako kedysi so svojou mamou, niečo v ňom sa zlomí a rozhodne sa prekročiť svoj tieň a pokúsiť sa niečo v ich vzťahu zmeniť, aby oň a o svoju lásku definitívne neprišiel.

Hoci Begüm tušila, že kauza Can bude mať ešte nejakú dohru, rozhodne nečakala, že po nepríjemnom rozhovore s Farukom bude nasledovať ešte o poznanie nepríjemnejší s jeho matkou, sprevádzaný veľmi konkrétnou hrozbou. Senem (Neslihan Yeldan) temer zinfarktuje, keď zásluhou Akifovho (Fatih Koyunoğlu) šibnutého darčeka Süreyya skoro odhalí ich tajný vzťah! Citovo úplne vyhladovaný Fikret si nemôže pomôcť – v Esrinej (İmer Özgün) spoločnosti sa cíti každým dňom príjemnejšie...

Namiesto toho, aby sa Can a Faruk pri ďalšom stretnutí konečne normálne porozprávali a dohodli sa ako dvaja dospelí ľudia, nechajú sa unášať nahromadenými emóciami, testosterónom a vzájomnou antipatiou!

Sledujte v utorok, 24. augusta, o 23.25!