Neželaná nevesta cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Neželaná nevesta: 93. a 94. epizóda

25. 08 2021 01:15 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta: 93. a 94. epizóda
Neželaná nevesta: 93. a 94. epizóda Foto: Global Agency

Nešťastná Süreyya bezmocne sleduje, ako sa jej Faruk, ktorý stále nedokáže pripustiť, že má problém, stále viac a viac vzďaľuje.

Po nie celkom dobrovoľnej, no nevyhnutnej návšteve psychologičky İdil (Tilbe Saran) je Adem (Fırat Tanış) rozhodnutý opäť ju čo najskôr navštíviť a urobiť tak všetko pre záchranu svojej duše, manželstva i zdravého rozumu. Bez toho, aby to Esma (İpek Bilgin) prebrala s Farukom (Özcan Deniz) či kýmkoľvek ďalším z rodiny, stretne sa s Garipom (Tamer Levent) a podnikne prvý krok k zvereniu Emira (Artun Kasapoğlu) do starostlivosti jeho otca! Po nedôstojnej potýčke s Farukom, v ktorej došlo i na päste, je Can (Murat Aygen) právom nahnevaný. Rozhodne sa preto Farukovi uštedriť lekciu - aby konečne pochopil, že nie všetci budú vždy tancovať ako on píska a zo strachu z jeho hnevu radšej hneď stiahnu chvost. Dilara (Neslihan Arslan) sa rozhodne dať Ademovi (Fırat Tanış) ešte jednu šancu. Poslednú... Napätie medzi Muratom (Berkay Hardal) a Bade (Hira Koyuncuoğlu) neustále narastá. Ani jeden z nich však nedokáže prekročiť svoj tieň a urobiť prvý krok k možnému šťastiu, po ktorom obaja tak zúfalo túžia. Fikretovi (Salih Bademci) a Muratovi padne sánka, keď Osman (Güven Murat Akpınar) privedie do vily na večeru Burcu (Ebru Şahin). Všetci sa skvelo bavia, no Süreyyi (Aslı Enver) a Esme neujde zvláštny smútok v Osmanových očiach.

Ak si Faruk myslel, že sa mu konflikt s Canom podarí zamiesť pod koberec rovnako ako iné s menej priebojnými protivníkmi predtým, poriadne sa sekol. Ako skúsený právnik totiž Can veľmi dobre vie, ako postupovať v tejto situácii, a tak sa Faruk zrazu ocitne na výsluchu! Hoci İpek (Dilara Aksüyek) už navonok pôsobí zdravo a vyrovnane, za zatvorenými dverami od seba Fikreta neustále odstrkuje. Nešťastná Süreyya bezmocne sleduje, ako sa jej Faruk, ktorý stále nedokáže pripustiť, že má problém, stále viac a viac vzďaľuje. Begüm (Özge Borak) imponuje, ako sa o ňu Can stará, ako ju chráni a ako sa snaží rozosmievať ju. Adem vďaka desivej nočnej more konečne pochopí, kto je jeho najväčší nepriateľ.

Rozhovor s Canom Süreyyu rozruší, no z úplne iného dôvodu než ten, kvôli ktorému si pôvodne dohodli stretnutie, hoci oba majú boľavého spoločného menovateľa... Faruka.

Sledujte v stredu, 25. augusta, o 23.25!