Neželaná nevesta cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Neželaná nevesta: 95. a 96. epizóda

26. 08 2021 01:15 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta: 95. a 96. epizóda
Neželaná nevesta: 95. a 96. epizóda Foto: Global Agency

Farukovo vyznanie Süreyyi urobí obrovský dojem i na Akifa a Senem, ktorí si ho neplánovane vypočujú, ehm, v skrini. S naozaj nečakanými následkami...!

Hovorí sa síce, že muži si vôbec nepamätajú dátumy narodením a výročí, no Senem (Neslihan Yeldan) sa na vlastnej koži presvedčí o tom, že Akif (Fatih Koyunoğlu) je žiarivou výnimkou potvrdzujúcou pravidlo. Esmu (İpek Bilgin) a Kıymet (Nergis Çorakçı) síce teší, ako sa zmenil İpekin (Dilara Aksüyek) vzťah s dcérkou, no neušlo im, ako zanedbáva Fikreta (Salih Bademci). Rozhodnú sa ju preto trochu postrčiť správnym smerom... Garip (Tamer Levent) zariskuje a pozve Esmu na schôdzku na miesto, kde sa pred rokmi so srdcom na dlani rozhodol zabojovať o to najcennejšie – jej lásku. Kým Begüm (Özge Borak), Faruk (Özcan Deniz) a Emir (Artun Kasapoğlu) sa pri táborovej hre skvelo zabávajú, Süreyya (Aslı Enver) je doma čoraz nepokojnejšia, až to napokon nevydrží a požiada Nazifa (Muharrem Türkseven), aby ju odviezol za nimi. Pohľad ako vystrihnutý z reklamy na ideálnu rodinku, ktorý sa jej neskytne, jej zlomí srdce. No hádka, ktorej sa zjavne nedá vyhnúť, má aspoň jedno pozitívum - Farukovi konečne rozviaže jazyk! Po ďalšom sedení u psychologičky İdil (Tilbe Saran) je Adem (Fırat Tanış) zmätený ako asi ešte nikdy a svoju matku Reyhan (Semra Dinçer), ktorú až dosiaľ nekriticky zbožňoval, začína vnímať v novom, znepokojivom svetle. Sotva nešťastná Süreyya dorazí domov, narýchlo si zbalí veci a zamieri k tete...

Faruk sa konečne prestane správať ako somár a povie Süreyyi to, čo od neho tak zúfalo potrebovala počuť. Jeho vyznanie urobí obrovský dojem i na Akifa a Senem, ktorí si ho neplánovane vypočujú, ehm, v skrini. S naozaj nečakanými následkami...! Prvá spoločná večera İpek a Fikreta po dlhom čase nedopadne najlepšie –ona je celý prilepená na mobile, on po očku poškuľuje po Esre (İmer Özgün), ktorá je náhodou v reštaurácii tiež. Esma sa večer opäť neovládne a neželanej neveste dá naplno pocítiť celú svoju žlčovitú nenávisť! Z Osmanovho (Güven Murat Akpınar) rozprávania Burcu (Ebru Şahin) pochopí, že je preňho Süreyya dôležitá. Netuší však, ako veľmi. Keď Esma začne Farukovi čistiť žalúdok kvôli Süreyyi, jeho prudká reakcia jej razom zavrie ústa.

Ktovie, či by Adem aj naďalej tak urputne bránil svoju matku a jej povesť, keby vedel, že jej srdce nie je naplnené láskou, ale pomstychtivosťou. A ako odporne ním po celý jeho život manipulovala - a stále manipuluje!

Sledujte vo štvrtok, 26. augusta, o 23.25!