Neželaná nevesta cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Neželaná nevesta: 97. a 98. epizóda

27. 08 2021 01:15 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta: 97. a 98. epizóda
Neželaná nevesta: 97. a 98. epizóda Foto: Global Agency

Fikret, Osman a Murat, ale i všetko služobníctvo neveriacky sledujú neuveriteľnú premenu panej domu. Zhodnú sa, že zrejme musel nastať koniec sveta!

Fikreta (Salih Bademci) privádza İpekina (Dilara Aksüyek) transformácia z krkavčej matky na matku roka do zúrivosti. A ešte viac to, že jeho nič netušiaca manželka trafí klinec po hlavičke, keď mu zlostne vykričí, že v poslednom čase len hľadá spôsob, ako vypadnúť z domu. Esma (İpek Bilgin) sa znova ako hysterická fúria pustí do Süreyyi (Aslı Enver). Tentoraz kvôli Osmanovi (Güven Murat Akpınar), pretože odkedy vie, čo jej plachý syn k švagrinej cíti, je jej každý ich rozhovor tŕňom v oku! Begüm (Özge Borak) začne Emira (Artun Kasapoğlu) opatrne pripravovať na zoznámenie s Canom (Murat Aygen). Senem (Neslihan Yeldan) má panický strach z „Esmanátorkinej“ reakcie na to, že chodí s Akifom (Fatih Koyunoğlu), preto svoju neter zaprisahá, aby jej s Farukom (Özcan Deniz) nič neprezradili ani za svet. A to ešte ani nevie o Esminom rannom rozhovore s Akifom... Keď sa Can nečakane rozhodne presťahovať z Istanbulu do Bursy, potešená, ale i trochu zneistená Begüm ho jedinou správnou otázkou neprehliadnuteľne rozhodí. Hoci je Esma rozhodnutá za žiadnu cenu nepodľahnúť pokušeniu a odignorovať Garipovo (Tamer Levent) pozvanie, po celý deň nedokáže myslieť na nič iné.

Süreyya a Dilara (Neslihan Arslan) sú znechutené ďalším konfliktom Faruka a Cana, no na to, či päste sú alebo nie sú správnym komunikačným prostriedkom má každá iný názor. Adem (Fırat Tanış) rýchlo pochopí, čo sa deje medzi Fikretom a Esrou (İmer Özgün), preto sa rozhodne nevlastného brata sledovať. Sklamaný Garip sa práve chystá odísť, keď pri ceste zastaví taxík, z ktorého s previnilým úsmevom vystúpi Esma... Na druhý deň ráno nielen Fikret, Osman (Güven Murat Akpınar) a Murat (Berkay Hardal), ale i všetko služobníctvo neveriacky sledujú neuveriteľnú premenu panej domu. Zhodnú sa, že zrejme musel nastať koniec sveta! Cana prekvapí nečakaná návšteva z ďalekej Prahy. Návšteva, ktorej stačí málo a pochopí, pre koho naozaj bije jeho srdce!

Vo Fikretovi by sa krvi nedorezal, keď mu v mobile pristane séria dosť jednoznačne pôsobiacich fotografií od anonymného odosielateľa. A na jeho smolu nie je ich jediným adresátom...

Sledujte v pondelok, 30. augusta, o 23.30!