Neželaná nevesta cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 23:30 •

Neželaná nevesta: 101. a 102. epizóda

01. 09 2021 01:25 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta: 101. a 102. epizóda
Neželaná nevesta: 101. a 102. epizóda Foto: Global Agency

Süreyya je v šoku, keď sa jej evidentne veľmi znepokojená Figen zdôverí so svojimi podozreniami - nepochybuje však, že má pravdu.

Po veľmi dlhom čase si štyria bratia Boranovci vyrazia spolu na malú pánsku jazdu, aby prišli na iné myšlienky, čo už potrebujú ako soľ. Večer však napokon dopadne úplne inak, ako plánovali, keď Fikret (Salih Bademci) cez okno podniku, v ktorom sa zabávajú, zbadá, ako dvaja chlapi mlátia spoločensky poriadne unaveného Adema (Fırat Tanış). Večer plný prekvapení rôzneho druhu sa práve začína... Čím dlhšie Figen premýšľa o všetkom, čo ako z chlpatej deky vytiahla z Cana (Murat Aygen), tým si je istejšia, že dôvodom, pre ktorý sa rozhodol presťahovať z Istanbulu do Bursy nie je jeho nová priateľka Begüm (Özge Borak), ale Süreyya (Aslı Enver)! Keď príšerne opitý Adem neskoro večer uvidí Garipa (Tamer Levent) v spoločnosti Esmy (İpek Bilgin), stratí nervy a začne sa svojmu právnikovi a spojencovi nerozumne vyhrážať. Pri raňajkách si Esma smutne uvedomí, že to, ako Emir (Artun Kasapoğlu) trestá svoju mamu za to, že má priateľa, je nič v porovnaní s peklom, ktoré ju čaká, ak sa jej synovia, ktorí si z nej dnes tak necitlivo uťahujú, dozvedia o jej novom vzťahu. Fikret nedokáže nechať Esru (İmer Özgün) len tak odísť zo svojho života, preto nalieha, aby mu povedala, prečo už viac nechce preňho pracovať. A ona mu to po krátkom zaváhaní zahanbená prezradí!

Garip hneď ráno zamieri do vily. Nemá inú možnosť – musí Esmu varovať. Hoci sa Ademovi podarí nečakaným spôsobom vykľučkovať z nepríjemnej situácie, Faruk (Özcan Deniz) varuje Fikreta, aby ich nevlastnému bratovi tak slepo nedôveroval, lebo sa nedokáže zbaviť nepríjemného pocitu, že na jeho historkách niečo nesedí. No podráždený Fikret nechce nič počuť... Süreyya je v šoku, keď sa jej evidentne veľmi znepokojená Figen zdôverí so svojimi podozreniami - nepochybuje však, že má pravdu. Faruk cíti v kostiach, že potýčka medzi Garipom a Ademom je dôležitá, preto požiada Akifa (Fatih Koyunoğlu), aby v meste obrátil každý kameň, ak bude treba, a zistil, čo sa deje. Pravdu však zrejme, paradoxne, počuť nechce, pretože priateľa rýchlo zastaví, keď spomenie jeho mamu.

Fikret sa pokúsi svokre Kıymet (Nergis Çorakçı) všetko vysvetliť a nejako ju obmäkčiť. No v tejto záležitosti ťahá za kratší koniec a nemá najmenšiu šancu. Garip urobí veľmi vážne rozhodnutie...

Sledujte v stredu, 1. septembra, o 23.30!

Upútavka

 
Neželaná nevesta - v pondelok až štvrtok o 23.30!
Sledujte celé epizody na