Neželaná nevesta cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 23:30 •

Neželaná nevesta: 103. a 104. epizóda

02. 09 2021 01:20 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta: 103. a 104. epizóda
Neželaná nevesta: 103. a 104. epizóda Foto: Global Agency

Na silvestrovskom večierku vo vile sa všetci skvelo bavia. Teda, všetci okrem Senem a Akifa, ktorí sa desia, že „Esmanátorka“ odhalí pravdu o ich vzťahu.

Osman (Güven Murat Akpınar) je zaskočený, ale i dojatý, keď si uvedomí, ako veľmi sa mama (İpek Bilgin) zmenila – rázna a nekompromisná Esma, ktorá vo vile vládla železnou rukou, by mu nikdy neradila, aby sa riadil svojím srdcom a nebral ohľad na city iných, dokonca ani na tie jej! Murat (Berkay Hardal) si zmätene uvedomí, čo vlastne cíti k Bade (Hira Koyuncuoğlu). Süreyya (Aslı Enver) nechce, aby Can (Murat Aygen) ranil Begüm (Özge Borak), no netuší, ako ju ochrániť. Má strach, že ak by Farukovi (Özcan Deniz) povedala, čo sa deje, stratil by hlavu a... Cana isto-iste zabil! Keď sa mu nešťastná Esra (İmer Özgün) zdôverí, čoho všetkého je schopný jej vyšinutý exmanžel, Fikret (Salih Bademci) nepochybuje o tom, že práve on je ten vydierač, ktorý im obom tak strpčuje život. Dilaru (Neslihan Arslan) znepokojí, že má Adem (Fırat Tanış) v pláne angažovať Cana ako svojho nového právnika – najmä preto, lebo rovnako ako on neznáša Faruka. Nurgül (Pelinsu Pir) má strach, aby Murat opäť neublížil Bade, hoci nechtiac, preto ju dôrazne varuje, aby nepremárnila svoje šance, pretože hoci už viac nebude vo vile slúžkou... Paňou v nej sa nikdy nestane. Kıymet (Nergis Çorakçı) konečne nájde spôsob, ako zúročiť ľúbostné listy, ktoré nebohý Fevzi Boran písal jej sestre Reyhan (Semra Dinçer).

Süreyyino stretnutie s Canom nedopadne najlepšie. A navyše má nechceného, potenciálne nebezpečného svedka! Po rozhovore s Esrou je Fikret rozhodnutý nájsť jej bývalého Buraka a porátať sa s ním – netušiac, že za nitky v skutočnosti ťahá niekto úplne iný. Nech už Reyhan očakáva čokoľvek, keď ju Esma zavolá do vily, to, čoho sa napokon dočká, jej vyrazí dych... Dilara a Süreyya pripravia jedna druhej krásne prekvapenie. O to krajšie, že sa nezávisle od seba rozhodnú pre ten istý darček! Na silvestrovskom večierku vo vile sa všetci skvelo bavia. Teda, všetci okrem Senem (Neslihan Yeldan) a Akifa (Fatih Koyunoğlu), ktorí sa desia, že „Esmanátorka“ odhalí pravdu o ich vzťahu. Lenže... Pani domu je dnes na nespoznanie!

Murat konečne nazbiera odvahu, aby Bade povedal, čo k nej cíti. Nešťastný Fikret si pri pohľade na darčeky od Esry a od İpek (Dilara Aksüyek) bolestne uvedomí, ako pramálo ho manželka vlastne pozná – a že jej na ňom nezáleží...

Sledujte vo štvrtok, 2. septembra, o 23.30!

Upútavka

 
Neželaná nevesta - v pondelok až štvrtok o 23.30!
Sledujte celé epizody na