Neželaná nevesta cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 23:30 •

Neželaná nevesta: 109. a 110. epizóda

08. 09 2021 01:25 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta: 109. a 110. epizóda
Neželaná nevesta: 109. a 110. epizóda Foto: Global Agency

Can si zvolí naozaj zlú cestu, keď sa ho Begüm rozhodne konfrontovať s tým, čo sa dozvedela... Lži a očierňovanie Süreyyi!

Rozhovor so Süreyyou (Aslı Enver) je pre Begüm (Özge Borak) ako studená sprcha, no hoci sa zdráha uveriť, nikde hlboko vnútri svojho utrápeného srdca vie, že všetko, čo si práve vypočula, je pravda. Hoci si Garip (Tamer Levent) uvedomuje, že skôr či neskôr bude musieť Farukovi (Özcan Deniz) vysvetliť svoju prítomnosť na mieste činu, momentálne sa nedokáže sústrediť na nič iné, len na zvieravý pocit na hrudi – panický strach, že možno definitívne stratí ženu, ktorú miluje celý svoj život. Burcu (Ebru Şahin) sa nechce Osmana (Güven Murat Akpınar) vzdať za žiadnu cenu, preto sa mu rozhodne otvoriť tak, ako dosiaľ ešte nikdy nikomu. Prvý celkom príjemný večer Dilary (Neslihan Arslan) a Adema (Fırat Tanış) po veľmi dlhom čase predčasne ukončí Farukov znepokojujúci telefonát zo sanitky so zapnutou sirénou... Akif (Fatih Koyunoğlu) sa pokúsi o reparát svojej neslávnej improvizovanej žiadosti o ruku, no dopadne to ešte tragikomickejšie ako prvý pokus. Napriek tomu, alebo možno práve preto, jeho dojímavá neohrabanosť u Senem (Neslihan Yeldan) zaboduje. Priepasť medzi Boranovcami a Ademom sa ešte viac prehĺbi po nerovnej prognóze ich mám – kým totiž Esma (İpek Bilgin) akýmsi zázrakom z toho pekelného požiaru vyviazla temer bez zranení, stav Reyhan (Semra Dinçer) je kritický!

Akif sa zo všetkých síl snaží presvedčiť milovanú Senem, aby si konečne urobila tehotenský test – na rozdiel od nej si je totiž viac-menej absolútne istý, že pod srdcom nosí ich dieťatko. Desivú pravdu o tom, ako v chate naozaj došlo k tomu strašnému požiaru, zatiaľ okrem Esmy a Reyhan, ktorá stále leží v nemocnici v bezvedomí, pozná len Garip. No je zrejme len otázkou času, kedy sa niekomu podarí odhaliť ju, pretože len čo sa Esme polepší, jej synovia sa do nej pustia tvrdšie ako španielska inkvizícia! İpek (Dilara Aksüyek) sa ani trochu nepáči, ako dobre si zrazu jej svokra a švagriná rozumejú. Can (Murat Aygen) si zvolí naozaj zlú cestu, keď sa ho Begüm rozhodne konfrontovať s tým, čo sa dozvedela... Lži a očierňovanie Süreyyi!

Len čo sa Reyhan preberie, Garip využije príležitosť a navštívi ju, aby jej tlmočil Esmin odkaz – a svoje varovanie. Faruk sa rozhodne pátrať spolu s Akifom po príčinách požiaru na vlastnú päsť...

Sledujte v stredu, 8. septembra, o 23.35!

Upútavka

 
Neželaná nevesta - v pondelok až štvrtok o 23.30!
Sledujte celé epizody na