Neželaná nevesta cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 23:30 •

Neželaná nevesta: 117. a 118. epizóda

15. 09 2021 01:25 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta: 117. a 118. epizóda
Neželaná nevesta: 117. a 118. epizóda Foto: Global Agency

Senem a Akif sú pred prvým ultrazvukom veľmi nervózni, preto sa neplánovane rozhodnú o tento vzácny okamih podeliť so Süreyyou a Farukom.

Esma (İpek Bilgin) až po rozhovore s úplne zničeným Osmanom (Güven Murat Akpınar) pochopí, ako nenávratne zničila ich vzťah tým, že si nesprávne vysvetlila úplne nevinné riadky. Teda, ak to všetko naozaj bolo také nevinné, ako by zahanbený Osman zrejme rád sám uveril. Hoci zásnuby Senem (Neslihan Yeldan) a Akif (Fatih Koyunoğlu) prebehnú asi v tom najmenšom možnom kruhu, pre oboch by krajšie ani nemohli byť. Can (Murat Aygen) zdesene sleduje, ako sa Begüm (Özge Borak), s ktorou práve flirtuje, zrazu bezvládne zvezie na zem. Keď nešťastný Fikret (Salih Bademci) naberie odvahu a vyzná sa Esre (İmer Özgün) zo svojich citov, jej nečakaná reakcia ho bolestne zasiahne... Po návrate domov Süreyyu (Aslı Enver) a Faruka (Özcan Deniz) razom prejde dobrá nálada, keď sa dozvedia, čo je nové. Begüm neujde, že si Can a jej najlepšia kamarátka Pelin vymieňajú ustarostené pohľady. Na rozdiel od nich verí, alebo skôr zúfalo chce veriť, že jej mdloby nemajú nič spoločné s jej neúprosnou diagnózou. Po boľavej, a tak trochu jednostrannej hádke so Süreyyou, ktorá sa nedokáže vyrovnať s jeho rozhodnutím, sa Osman s ťažkým srdcom odsťahuje z vily. Faruk chce presvedčiť Garipa (Tamer Levent), aby zo vzťahu s jeho mamou vycúval, čo zadubene považuje za jediný spôsob, ako udržať rodinu pokope. Ich stretnutie však nedopadne tak, ako si predstavoval!

Akif, Faruk a rodinný právnik Boranovcov prídu na spôsob, ako sa konečne elegantne zbaviť Adema (Fırat Tanış). To však neznamená, že nie je riskantný... Burcu (Ebru Şahin) je Osmanovým novým bytom absolútne nadšená. A ešte viac predstavou, že mu pomôže ho zútulniť a zabývať sa v ňom! Senem a Akif sú pred prvým ultrazvukom veľmi nervózni, preto sa neplánovane rozhodnú o tento vzácny okamih podeliť so Süreyyou a Farukom. Najhoršie obavy Cana a Pelin sa naplnia – výsledky vyšetrení, žiaľ, potvrdia, že Begüm sa jej choroba vrátila. Vlastne, tentoraz sú správy ešte horšie...

Murat (Berkay Hardal) pod falošnou zámienkou vyláka Bade (Hira Koyuncuoğlu) z vily a pripraví jej zrejme najväčšie prekvapenie jej života. Fikret urobí vážne životné rozhodnutie.

Sledujte v stredu, 15. septembra, o 23.30!

Upútavka

 
Neželaná nevesta - v pondelok až štvrtok o 23.30!
Sledujte celé epizody na