Neželaná nevesta cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 23:30 •

Neželaná nevesta: 119. a 120. epizóda

16. 09 2021 01:25 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta: 119. a 120. epizóda
Neželaná nevesta: 119. a 120. epizóda Foto: Global Agency

Murata rozladí, keď pred vilou natrafí na Koraya. No po rozhovore s ním by ste v Burse len ťažko našli šťastnejšieho chlapa!

Úbohá Bade (Hira Koyuncuoğlu) si Muratovu (Berkay Hardal) nečakanú žiadosť o ruku nesprávne vysvetlí. Je presvedčená, že to urobil len preto, aby vytrestal svoju mamu (İpek Bilgin) a že v skutočnosti jej na ňom a jej citoch vôbec, ale vôbec nezáleží. Faruk (Özcan Deniz) si je po Ademovej (Fırat Tanış) prekvapujúcej reakcii istý, že s požiarom Garipovej (Tamer Levent) chaty nemá nič spoločné, z čoho vyplýva jediné... Že mu zapaľovač musela vziať jeho mama (Semra Dinçer). İpek (Dilara Aksüyek) sa detinsky snaží predstierať, že to, čo sa jej nepáči, sa nestalo, no vytesniť to, že sa Fikret (Salih Bademci) s ňou chce rozviesť, je skrátka nemožné. Keď na ňu rozrušený Faruk pritlačí, Esma nemá inú možnosť, ako vyjsť von s pravdou o tom hroznom večere, keď temer zomrela v plameňoch. Süreyya (Aslı Enver) s Farukom sú v šoku, najradšej by hneď konali, no musia uznať, že Esmine argumenty, prečo sa rozhodla držať jazyk za zubami, sú viac ako pádne. Jediné, na čo zúfalá Begüm (Özge Borak) dokáže myslieť, je Emir (Artun Kasapoğlu) a obrovský strach, že pred tým, čo príde, ho už nedokáže ochrániť... Opäť sa raz potvrdí, že Akif (Fatih Koyunoğlu) je skvelý spojenec, ktorý dokáže v prípade potreby vyhrabať dôležité informácie hoci aj spod zeme. Tie najnovšie Farukovi hneď výrazne zlepšia náladu! Esmine oči sa zarosia od dojatia, keď jej Garip pošle ďalší dych vyrážajúci darček a spolu s ním krásny ľúbostný list. Po noci strávenej s Burcu (Ebru Şahin) urobí Osman (Güven Murat Akpınar) hneď ráno ďalší nečakaný míľový krok v ich vzťahu.

Keď si Esma všimne neznesiteľné, ba až nepriateľské napätie medzi Begüm a Süreyyou a nechtiac si vypočuje časť ich rozhovoru, srdce jej zovrie čudný nepokoj. Preto nevestu požiada, aby jej povedala, čo sa deje. Pravda, žiaľ, jej obavy iba znásobí... Murata rozladí, keď pred vilou natrafí na Koraya. No po rozhovore s ním by ste v Burse len ťažko našli šťastnejšieho chlapa! Faruk navštívi Reyhan a dá jej ultimátum, ktoré nemôže odmietnuť, hoci ani jedna z ponúkaných možností jej šťastie a pokoj neprinesie. Ťažko povedať, čo Esmu vykoľají viac – či správa o tom, že Osman chce, aby čo najskôr zorganizovala pytačky, alebo to, že do Bursy mieri Garipova exmanželka Siren (Defne Samyeli). A to ešte nevie, že tá žena je, ehm... Čosi ako prírodná katastrofa, neriadená strela a ôsmy div sveta v jednom!

Aby svojej nič netušiacej dcére konečne otvorila oči sa Kıymet (Nergis Çorakçı) rozhodne už viac nemlčať a povedať jej o Fikretovej slabosti pre jeho bývalú asistentku Esru (İmer Özgün)...

Sledujte vo štvrtok, 16. septembra, o 23.30!

Upútavka

 
Neželaná nevesta - v pondelok až štvrtok o 23.30!
Sledujte celé epizody na