Neželaná nevesta cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 23:30 •

Neželaná nevesta: 123. a 124. epizóda

21. 09 2021 01:25 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta: 123. a 124. epizóda
Neželaná nevesta: 123. a 124. epizóda Foto: Global Agency

Po prebdenej noci je Murat ráno taký rozospatý, že mu riadnu chvíľu trvá, kým pochopí, čo mu Bade, ktorá ho príde zobudiť, vlastne hovorí...!

V İpek (Dilara Aksüyek) to neprestáva vrieť, preto ako besniaca fúria najprv urobí úbohej Esre (İmer Özgün) v obchode naozaj nechutnú scénu. A to sa ešte len zahrieva... Burcu (Ebru Şahin) sa ocitne v naozaj nezávideniahodnej pozícii medzi budúcou svokrou Esmou (İpek Bilgin) a jej tradíciami na jednej strane a prostorekou mamou Siren (Defne Samyeli), ktorá všetko necitlivo, ba až drzo zosmiešňuje. Isté je jedno... Z budúcich svatiek Esmy a Siren najlepšie priateľky nikdy nebudú! Po uši zamilovaný Murat (Berkay Hardal) neprestáva bojovať o Bade (Hira Koyuncuoğlu) a jej lásku. Vytúženého „Áno!“ z jej úst sa síce zatiaľ nedočká, no jej odpoveď už aspoň nie je rázne „Nie!“ Po tom, čo už desivá pravda nestojí medzi nimi ako temný prísľub neistej budúcnosti, si k sebe Süreyya (Aslı Enver) a Begüm (Özge Borak) opäť nájdu cestu. Spomienky na žiaľ a trápenie, ktoré sama prežila, primäjú Süreyyu úpenlivo sa modliť za Begümino uzdravenie- kvôli Emirovi (Artun Kasapoğlu), ale tak trochu i kvôli sebe. Takto sa stať matkou naozaj nechce... Zákerná İpek sa postará, aby Esra nikdy nezabudla, že sa s ňou nemá ťahať za prsty. Nielen Esma, ale všetci, čo ju sprevádzajú do klenotníctva, sú v šoku, keď sa dozvedia o chystanej svadbe Akifa (Fatih Koyunoğlu) so Senem (Neslihan Yeldan).

Vzhľadom na okolnosti bolo len otázkou času, kedy si hlava rodu Boranovcov zavolá na smrť vystrašeného Akifa na koberček. Stane sa, no témou ich rozhovoru je niečo úplne iné, než si ten nešťastník vôbec dokázal predstaviť. Niečo, čo ho hlboko zasiahne. Je taký otrasený, že na odchode z vily si ani nevšimne Faruka (Özcan Deniz) so Süreyyou, ktorí sa práve zrútení vracajú domov. Všetko v dome je zrazu hore nohami, keď sa vráti rozrušený Fikret (Salih Bademci) a konfrontuje mamu s tým, čo sa práve dozvedel od Adema (Fırat Tanış)! Garipa (Tamer Levent) poriadne škrie, ako si jeho exmanželka neustále uťahuje z jeho životnej lásky, no odvahu povedať jej pravdu v sebe nenájde. Tým si však poriadne zavarí. Po prebdenej noci je Murat ráno taký rozospatý, že mu riadnu chvíľu trvá, kým pochopí, čo mu Bade, ktorá ho príde zobudiť, vlastne hovorí...!

Nešťastnú Esmu hneď ráno srdce zavedie k Begüm. Pokúsi sa vliať jej potrebnú energiu, aby svoj ťažký boj nevzdávala a aby si inú možnosť ako úspech ani nepripúšťala. No príde ju tiež požiadať o odpustenie...

Sledujte v utorok, 21. septembra, o 23.35!

Upútavka

 
Neželaná nevesta - v pondelok až štvrtok o 23.30!
Sledujte celé epizody na