Neželaná nevesta cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 23:30 •

Neželaná nevesta: 127. a 128. epizóda

23. 09 2021 01:25 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta: 127. a 128. epizóda
Neželaná nevesta: 127. a 128. epizóda Foto: Global Agency

Obrovskú radosť Nurgül, že Koray požiadal Bade o ruku, vystrieda zdesenie, keď zistí, že nádejným ženíchom je Murat. Zdesenie a hnev!

Smutný príbeh, ktorý si Akif (Fatih Koyunoğlu) vypočuje od zlomenej Senem (Neslihan Yeldan) vyplní medzery v tej hrôze, kvôli ktorej sa už pár dní poriadne nevyspal. Necíti sa však ani zamak lepšie... Süreyya (Aslı Enver) ťažko nesie, ako odmietavo sa k nej teraz Emir (Artun Kasapoğlu) správa, hoci chápe, že nešťastný chlapec sa tak skoro s nečakanou smrťou milovanej mamy (Özge Borak) nevyrovná. Nanešťastie, diablica İpek (Dilara Aksüyek) nepozná zľutovanie, a tak pred švagrinou zahrá odporné divadielko, len aby mohla zrealizovať svoj nechutný plán a medzi Süreyyu a Esmu (İpek Bilgin) vraziť klin, ktorý ich opäť rozdelí. Žiaľ, vyjde jej to na jednotku... Vyrovnať sa so smrťou Begüm je veľmi ťažké i pre Faruka (Özcan Deniz), ktorý si v hlave dokola stále prehráva posledný boľavý rozhovor so svojou prvou láskou. Trápia ho mučivé pochybnosti, či sa dokáže dobre postarať o ich syna, ako jej sľúbil, či Emirovi bude dobrým otcom... Fikret (Salih Bademci) sa mu veľmi snaží byť v ťažkých chvíľach oporou, za čo si od staršieho brata vyslúži opatrnú radu, ktorú možno nechce, no rozhodne potrebuje počuť. Keď už Sirenina (Defne Samyeli) netaktnosť prekročí všetky prípustné hranice, Burcu (Ebru Şahin) prasknú nervy a mame pekne od pľúc povie, čo si o jej neznesiteľných manieroch myslí.

Po telefonáte s dcérou sa Kıymet (Nergis Çorakçı) rozhodne Boranovcom znepríjemniť život tiež, preto Ademovi (Fırat Tanış) naservíruje prekrútenú verziu príbehu o tom, prečo je dnes jeho mama Reyhan (Semra Dinçer) za mrežami. Všetky podstatné detaily do seba zapadajú, a tak nečudo, že Adem hneď rád uverí, že sa ho mama len snažila chrániť! Senem je veľmi dojatá, keď sa ukáže, že Akif je ešte lepší chlap, než za akého ho považovala - jej skutočný rytier na bielom koni... Obrovskú radosť Nurgül (Pelinsu Pir), že Koray požiadal Bade (Hira Koyuncuoğlu) o ruku, vystrieda zdesenie, keď zistí, že nádejným ženíchom je Murat (Berkay Hardal). Zdesenie a hnev!

Garip (Tamer Levent) už má plné zuby tajností, preto Siren konečne povie, že jeho láskou je Esma. Ona to však, nevšímavá a necitlivá až strach, považuje za vskutku kráľovský žart...

Sledujte vo štvrtok, 23. septembra, o 23.30!

Upútavka

 
Neželaná nevesta - v pondelok až štvrtok o 23.30!
Sledujte celé epizody na