Neželaná nevesta cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 23:30 •

Neželaná nevesta: 129. a 130. epizóda

24. 09 2021 01:25 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta: 129. a 130. epizóda
Neželaná nevesta: 129. a 130. epizóda Foto: Global Agency

Dilarinu radosť zo Süreyyinej novinky vystrieda tupý pocit prázdnoty, keď ju navštívi Can - nie ako priateľ, ako ale ako Ademov právnik!

İpekina (Dilara Aksüyek) chorá radosť z toho, že vzťah Süreyye (Aslı Enver) a Esmy (İpek Bilgin), ale aj Esmy a Faruka (Özcan Deniz) sa ocitne na bode mrazu, keď sa domov vráti nahnevaný Fikret (Salih Bademci) a opäť sa škaredo pohádajú. Nemieni si ju však nechať pokaziť za žiadnu cenu, a tak sa ho rozhodne prinútiť zostať s ňou sprostými, no účinnými vyhrážkami, že ak Fikret neprestane spomínať rozvod... Skontaktuje Esrinho (İmer Özgün) násilníckeho brata! Keď sa Adem (Fırat Tanış) prizná psychologičke İdil (Tilbe Saran) so svojím najťažším hriechom, z jej úst si vypočuje slová, ktoré rozhodne nečakal. Viac ho však prekvapí jej analýza jeho nezdravej túžby splatiť dlh, ktorý vraj má voči svojej mame (Semra Dinçer) a ktorému podriaďuje všetko a všetkých vo svojom živote, vrátane vlastnej manželky (Neslihan Arslan) a šťastia.

Aby Siren (Defne Samyeli) napravila narušené vzťahy s dcérou (Ebru Şahin) a budúcim zaťom (Güven Murat Akpınar), malou improvizáciou im pomôže dokončiť prerušené zásnuby. Atmosféru vo vile Boranovcov počas prvého spoločného obeda rodiny po veľmi dlhom čase možno doslova krájať. Süreyya nedokáže, a ani nechce predstierať, že je všetko v poriadku, preto od stola pod dosť priehľadnou zámienkou nahnevane odíde skôr, než príde na rad dezert. Zmešká tak škandál, ktorý odštartuje svojím naozaj nie práve najlepšie načasovaným oznámením Murat (Berkay Hardal)!

Sotva sa rodina ako-tak spamätá z prvotného šoku, čaká ju ďalší - Gülistan (Eren Balkan) totiž nájde Süreyyu v jej izbe v bezvedomí...

Bade (Hira Koyuncuoğlu) osud postaví pred nemožnú voľbu – na jednej strane Murat, ktorý si ju chce vziať hoc aj bez súhlasu rodiny, na strane druhej jej druhá mama Nurgül (Pelinsu Pir), ktorá ju už nikdy nechce vidieť, ak si „tú absurdnosť“ nevyhodí z hlavy... Faruk a Süreyya sú veľmi, veľmi šťastní, že sa konečne splnilo ich najväčšie prianie. Krajší darček k výročiu svadby si ani nemohli priať! Obvykle ľudia na svoje narodeniny darčeky dostávajú, no Fikret na tie svoje radšej niekomu jeden daruje... Esre. Ich krehké, stále ešte nevinné šťastie však má nechceného svedka!

Dilarinu radosť z novinky, o ktorú sa Süreyya podelila s ňou a Senem (Neslihan Yeldan), vystrieda tupý pocit prázdnoty, keď ju navštívi Can (Murat Aygen) - nie ako priateľ, ako ale ako Ademov právnik! Hoci sa neradi ťahajú za prsty s pochybnými indivíduami, Akif (Fatih Koyunoğlu) s Farukom nemajú inú možnosť ako stretnúť sa s istým mimoriadne nebezpečným chlapom z podsvetia.

Kıymet (Nergis Çorakçı) a Esma sa síce zhodnú, že rozvod Fikreta a İpek neprichádza do úvahy, no nie v tom, prečo majú ostať spolu. Bade sa zrúti svet, keď jej Nurgül oznámi, že už zariadila jej odchod z vily...

Sledujte v pondelok, 27. septembra, o 23.35!

Upútavka

 
Neželaná nevesta - v pondelok až štvrtok o 23.30!
Sledujte celé epizody na