Neželaná nevesta cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 23:30 •

Neželaná nevesta: 131. a 132. epizóda

28. 09 2021 01:30 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta: 131. a 132. epizóda
Neželaná nevesta: 131. a 132. epizóda Foto: Global Agency

Extrémne vypätá situácia vo vile sa ešte viac vyostrí, keď sa domov nečakane vrátia Murat a Bade – s novinkou, ktorá všetkým vyrazí dych!

Šťastné úsmevy Farukovi (Özcan Deniz) a Süreyyi (Aslı Enver) razom zmiznú z tvárí, keď si vypočujú časť rozhovoru užialeného malého Emira (Artun Kasapoğlu) s İpek (Dilara Aksüyek). A to ešte nevedia, čo ich zákerná švagriná chystá navečer... Nešťastná Bade (Hira Koyuncuoğlu) zjavne dúfala, že keď sa Süreyyi zdôverí so všetkým, čo sa stalo, bude konečne niekto na jej strane, no z jej úst si vypočuje nečakané slová... Murata (Berkay Hardal) rozzúri, keď na vlastné oči uvidí, že Esma (İpek Bilgin) a Garip (Tamer Levent) sa stále stretávajú, hoci mu mama tvrdila opak.

Keď sa nešťastný Adem (Fırat Tanış) príde znova vyplakať svojej psychologičke İdil (Tilbe Saran), jej reakcia na jeho chorú sebaľútosť, ktorej neustále podlieha, ho poriadne prekvapí. No možno mu aj konečne otvorí oči! Už-už sa zdá, že ľady medzi Esmou a Süreyyou sa začínajú topiť, no rany na duši neželanej nevesty sú zrejme ešte príliš čerstvé, alebo príliš hlboké...

Dobrák Nazif (Muharrem Türkseven) nemôže inak, preto Muratovi prezradí, kam zmizla Bade. Diablica İpek má dokonalý plán, ako sa Fikretovi (Salih Bademci) pomstiť za tú opovážlivosť navrhnúť jej rozvod!

İpekino nechutné divadielko vyjde na jednotku – poriadne nazúrený pán Şahap (Hakan Altıner), ktorý dcére, ako vždy, všetko zhltne aj s navijakom, ju hneď aj odvedie z vily aj s maličkou Adou. Pani Kıymet (Nergis Çorakçı) je síce šokovaná, na akú krutú a pomstychtivú fúriu sa jej „zronená“ dcéra zmení, len čo sa zavrú dvere na jej spálni, no tej špinavosti, ktorú naservíruje Fikretovi k narodeninám, sa nijako nepokúsi zabrániť. Murat si nedokáže a nechce predstaviť svoj život bez Bade, preto riskantným manévrom zastaví autobus, ktorý ju vezie na vidiek. Ademova teória o tom, že s ním Dilara (Neslihan Arslan) bola len kvôli jeho peniazom, dostane vážne trhliny, keď mu jeho nekonečne ponížená manželka s tvárou zaliatou slzami hodí k nohám všetky šperky, ktoré jej kedy daroval...

Všetkých Boranovcov dojme, keď sa malý Emirpokúsi krásnym, detsky nevinným gestom aspoň trošku potešiť zničeného Fikreta. No stačí jediná nevhodná poznámka ako vždy bohorovne naladenej Esmy... A Fikret je preč. Žiaľ, ani po pár dňoch sa extrémne vypätá situácia vo vile neupokojí. Práve naopak, ešte viac sa vyostrí, keď sa domov nečakane vrátia Murat a Bade – s novinkou, ktorá všetkým vyrazí dych!

Uprostred zničujúcej hádky, akú si tento dom ešte nepamätá, akoby zrazu všetci zabudli na to najdôležitejšie... Že sú rodina.

Sledujte v utorok, 28. septembra, o 23.35!

Upútavka

 
Neželaná nevesta - v pondelok až štvrtok o 23.30!
Sledujte celé epizody na