Neželaná nevesta cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 23:30 •

Neželaná nevesta: 137. a 138. epizóda

01. 10 2021 01:25 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta: 137. a 138. epizóda
Neželaná nevesta: 137. a 138. epizóda Foto: Global Agency

İpek pochopí, že sa kolosálne prerátala vo všetkých krokoch, ktoré proti Fikretovi podnikla v nádeji, že ho prinúti kajúcne sa vrátiť do jej náručia.

Murat (Berkay Hardal) sa snaží vliať Bade (Hira Koyuncuoğlu) odvahu, aby už tak veľmi netrpela pri každej rodinnej večeri ako doteraz, no veľmi sa mu to nedarí. Süreyya (Aslı Enver) sa veľmi úprimným rozhovorom citlivo pokúsi otvoriť Farukovi (Özcan Deniz) oči, aby už konečne pochopil, že on a jeho bratia svojou zadubenosťou mame (İpek Bilgin) upierajú to, bez čoho si svoj život sami nevedia predstaviť a odsúdili ju tak na život v samote. Vzťah Burcu (Ebru Şahin) a Osmana (Güven Murat Akpınar) sa po dobrých správach pomerne rýchlo vráti do normálu. Adema (Fırat Tanış), ktorého život sa po prečítaní otcovho listu prevrátil hore nohami, sužujú mučivé nočné mory, v ktorých ho dobehnú jeho hriechy z minulosti.

Keď sa Garip (Tamer Levent) v nemocnici konečne preberie, veľmi ho poteší, že prvou osobou, ktorú uvidí, je jeho životná láska Esma. Keďže sa Adem sám v sebe už vôbec nevyzná a nočné mory, ktoré ho tak desia, sa mu neustále vracajú, opäť vyhľadá pomoc svojej psychologičky İdil (Tilbe Saran). A dobre urobí, v skutočnosti totiž potrebuje zo seba dostať niečo úplne iné – obrovské sklamanie a pocit zrady z toho, čo urobila jeho mama (Semra Dinçer), ktorú celý svoj život považoval za čosi ako sväticu...

Esra (İmer Özgün) nemá to srdce prezradiť Fikretovi (Salih Bademci), že Erhana (Orhan Eşkin) na nich poštvala İpek (Dilara Aksüyek). No ktovie, možno sa to dozvie priamo od zdroja – Erhan sa totiž zrazu objaví v jeho kancelárii!

Fikret rýchlo pochopí, že nájsť spoločnú reč s Erhanom bude extrémne ťažké, ak nie rovno nemožné – nech totiž povie čokoľvek, Esrin čudácky brat to pochopí po svojom... Hoci Farukovi odľahne, keď sa dozvie, že Garip už je z najhoršieho vonku, do plnenia sľubu, ktorý dal Süreyyi, sa mu veľmi nechce. Presnejšie, z tej predstavy má husiu kožu! Can (Murat Aygen) ponúkne Dilare (Neslihan Arslan) a Süreyyi pomoc s prípravou Seneminej (Neslihan Yeldan) rozlúčky so slobodou. Akif (Fatih Koyunoğlu) už sa smutne vyrovnáva s tým, že večer pred svadbou strávi úplne sám, doma pred televízorom, keď... Ho zrazu ktosi unesie!

Až keď jej Fikret osobne doručí rozvodové papiere İpek pochopí, že sa kolosálne prerátala vo všetkých krokoch, ktoré proti nemu podnikla v nádeji, že ho zlomí a prinúti kajúcne sa vrátiť do jej náručia. Je zúfalá - a nikto a nič ju nedokáže utešiť... Keď Akif konečne pochopí, kto ho dostal do tejto kolosálnej šlamastiky, prisahá, že sa pomstí!

Ťažko povedať, či mali bratia Boranovci niekedy strelenejší nápad, ako vybrať sa na Seneminu naozaj dosť netradičnú, no predsa len čisto ženskú predsvadobnú Noc henny? Z viacerých dôvodov...

Sledujte v pondelok, 4. októbra, o 23.30!

Upútavka

 
Neželaná nevesta - v pondelok až štvrtok o 23.30!
Sledujte celé epizody na