Neželaná nevesta cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 23:30 •

Neželaná nevesta: 141. a 142. epizóda

06. 10 2021 01:25 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta: 141. a 142. epizóda
Neželaná nevesta: 141. a 142. epizóda Foto: Global Agency

Akif pripraví Senem na úvod ich medových týždňov nezabudnuteľné prekvapenie. A temer zaň zaplatí tú najvyššiu cenu!

Burcu (Ebru Şahin) si z predošlého večera temer nič nepamätá. Má skrátka ukážkové okno! Esra (İmer Özgün) a Fikret (Salih Bademci) sa po prvýkrát nechajú uniesť vzájomnými citmi. Pocit nebývalého šťastia však zo srdca nešťastnej mladej ženy rýchlo vyprchá, keď sa od bývalej kolegyne dozvie, o čom si šepká celá Bursa. Potvora İpek (Dilara Aksüyek) si tvrdohlavo odmieta priznať porážku, a preto zinscenuje ďalšiu nechutnú špinavosť, sprosto využijúc prchkého a labilného Erhana (Orhan Eşkin). Ademovej (Fırat Tanış) psychologičke İdil (Tilbe Saran) sa podarí zdanlivo nemožné – otvoriť mu oči i srdce inej perspektíve, aby konečne začal vnímať aj ľudí, ktorým na ňom naozaj záleží a ktorí ho majú radi. Pretože svet netvoria len tí, čo ho nechceli, klamali či sklamali. Murat (Berkay Hardal) vôbec nie je nadšený pracovnou pozíciou, ktorú mu vo firme ponúkajú jeho starší bratia, no nemieni sa vzdať len tak, bez boja. Lenže to ešte netuší, čo presne si preňho vymysleli... Süreyyu (Aslı Enver) veľmi prekvapí, keď sa v hudobnej škole nečakane objavia Esma (İpek Bilgin) s Emirom (Artun Kasapoğlu). Žiaľ, rýchlo sa ukáže, že jej radosť z prvého malého krôčiku vpred bola predčasná. Nanešťastie to nie je jediná mučivá bolesť, ktorej dnes bude musieť čeliť – a o tú druhú sa postará niekto, od koho by to nikdy nečakala... Dilara (Neslihan Arslan).

Po rozhovore s İpek urobí Esra ťažké rozhodnutie, aby ochránila brata. Osman (Güven Murat Akpınar) je otrasený, keď si všimne, že evidentne rozhodený Faruk (Özcan Deniz) sa mu ani len nedokáže pozrieť do očí. Ešte väčší šok však čaká jeho i Murata, keď Faruk konfrontuje Fikreta s tým, čo urobil poza ich chrbát a oni tak zistia, že rodina má pred nimi tajnosti. A ešte aké! Akif (Fatih Koyunoğlu) pripraví Senem (Neslihan Yeldan) na úvod ich medových týždňov nezabudnuteľné prekvapenie. A temer zaň zaplatí tú najvyššiu cenu! Nešťastný Fikret nájde vo svojom žiali útechu u milovanej Esry...

Sotva ho prepustia z nemocnice, prvé kroky zahanbeného kajúcnika Adema zavedú k tej, ku ktorej sa správal naozaj neodpustiteľne. Má jej čo povedať, musí... Bez ohľadu na to, či to bude znamenať nový začiatok alebo definitívny koniec!

Sledujte v stredu, 6. októbra, o 23.40!

Upútavka

 
Neželaná nevesta - v pondelok až štvrtok o 23.30!
Sledujte celé epizody na