Neželaná nevesta cover

DOMA • UTOROK - PIATOK • 0:30 •

Neželaná nevesta: 149. a 150. epizóda

13. 10 2021 01:25 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta: 149. a 150. epizóda
Neželaná nevesta: 149. a 150. epizóda Foto: Global Agency

Süreyya s Dilarou s radosťou a dojatím sledujú, ako sa ich milovaní muži krôčik po krôčiku opatrne zbližujú...

Strach o milovanú dcérku, ktorá je pre oboch všetkým, Fikreta (Salih Bademci) a İpek (Dilara Aksüyek) opäť zblíži. Obavy o matku (Semra Dinçer), ktorá zjavne nie je pri zmysloch, ale i z toho, čo by v takomto stave mohla urobiť, Adema (Fırat Tanış) zabíjajú. Ďalšia konzultácia s psychologičkou İdil (Tilbe Saran) mu však ukáže správnu cestu i cieľ v jednom... Odpustenie. Süreyya (Aslı Enver) doslova rozkvitne, keď ju prekvapí nečakaná návšteva so zaujímavou prosbou o pomoc, ktorá z jej pohľadu ani nemohla prísť v lepší čas! Fikret je v šoku, keď počas slovnej prestrelky medzi jeho mamou (İpek Bilgin) a svokrovcami z rozčúlenej pani Kıymet (Nergis Çorakçı) vyletí, že Esma bola s Garipom (Tamer Levent) v kúpeľoch. Nepovie jediné slovo, no jeho pohľad hovorí jasnou rečou – o tomto sa ešte určite porozprávajú, keď nastane správny čas. Keď sa Dilara (Neslihan Arslan) a Süreyya stretnú na lavičke, ktorá pre ne a ich priateľstvo tak veľa znamená, konečne nájdu spôsob, ako si bez hnevu a kriku povedať všetko, čo treba a opäť sa zblížiť - na veľkú radosť ich manželov, ktorí to na ne spolu šikovne narafičili. Lekári, žiaľ, nemajú pre Fikreta a İpek dobré správy a vo vile sa udomácni nevítaný hosť... Smútok.

Ak by ešte prednedávnom niekto Ademovi povedal, že v najťažších chvíľach svojho života nájde útechu vo Farukovom (Özcan Deniz) bratskom objatí, určite by ho vysmial. Ak by to niekto povedal Farukovi, jeho reakcia by bola bezpochyby úplne rovnaká. A predsa sa to stane! Süreyya s Dilarou s radosťou a dojatím sledujú, ako sa ich milovaní muži krôčik po krôčiku opatrne zbližujú... Bade (Hira Koyuncuoğlu) je veľmi smutná, pretože má pocit, akoby nikam nepatrila – k Boranovcom ešte nepatrí, hoci je ich nevesta, a k Nurgül (Pelinsu Pir) a ostatnému služobníctvu už tiež nie. Esra (İmer Özgün) je bezradná, keď sa dozvie o nešťastí, ktoré postretlo jej lásku. Veľmi by chcela byť Fikretovi oporou, no vie, že nesmie.

Ťažko povedať, čo spôsobí Boranovcom pri raňajkách väčší šok – či správa o tom, čo spravila Reyhan, alebo Farukovo priznanie, že Fikret mal s Ademom možno po celý čas pravdu...

Sledujte v stredu, 13. októbra, o 23.40!