Neželaná nevesta cover

DOMA • UTOROK - PIATOK • 0:30 •

Neželaná nevesta: 171. a 172. epizóda

02. 11 2021 00:35 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta: 171. a 172. epizóda
Neželaná nevesta: 171. a 172. epizóda Foto: Global Agency

Zbabelá Siren opäť raz prenechá riešenie svojich problémov na exmanžela Garipa. Presnejšie, jedného konkrétneho problému - menom Boğaç!

Süreyya (Aslı Enver) je dojatá, keď jej Dilara (Neslihan Arslan) povie, že už netrpezlivo vyzerá bociana. Aspoň na malú chvíľočku tak zabudne na vlastné trápenie... Adema (Fırat Tanış) poriadne zaskočí, keď sa uňho zastaví ďalší nečakaný hosť z klanu Boranovov - Osman (Güven Murat Akpınar). A nech už si o zvyšku rodiny myslí čokoľvek, o úprimnosti najplachšieho zo svojich bratov vôbec nepochybuje. Gülistan (Eren Balkan) už má dvojtvárnej İpek (Dilara Aksüyek) akurát dosť, a tak sa rozhodne povedať Esme (İpek Bilgin) všetko, čo o jej nepodarenej neveste vie – aj keď si je istá, že ona a Nazif (Muharrem Türkseven) vzápätí prídu o prácu. Panej domu sa tieto novinky, pochopiteľne, vôbec nepočúvajú ľahko. No zlomyseľné plány İpek a Kıymet (Nergis Çorakçı) vonku na záhrade ešte ťažšie... Dilara konečne naberie odvahu a navštívi svoju svokru (Semra Dinçer) v nemocnici. A stane sa niečo, v čo ani nedúfala – podarí sa jej preniknúť cez Reyhanin ochranný pancier z pohŕdania, žiarlivosti a závisti a dotknúť sa jej srdca. Faruk (Özcan Deniz) sa márne snaží znovu si získať Süreyyu. Len čo otvorí ústa, jej hnev znovu vzplanie s novou intenzitou! Keď Osman dorazí domov, rozčarovaný zistí, že už vlastne žiadny domov nemá. Okrem podlahy a pohovky totiž v jeho byte nezostal kameň na kameni. Ešteže je tu Süreyya, s ktorou sú si v ťažkých chvíľach navzájom útechou.

Vďaka Esminmu darčeku sa jej traja starší synovia opäť zmenia na malých chlapcov s žiarivými iskričkami v očiach. No, žiaľ, len na chvíľku. Zbabelá Siren (Defne Samyeli) opäť raz prenechá riešenie svojich problémov na exmanžela Garipa (Tamer Levent). Presnejšie, jedného konkrétneho problému - menom Boğaç (Kadir Polatçı)! İpek má jediné šťastie, že je tehotná a že ju svokra ešte stále trochu ľutuje kvôli Fikretovej (Salih Bademci) nevere, pretože inak by po jej drsnom príhovore, ktorý tne do živého, od dnešného večera isto-iste chodila kanálmi! Aj Nazif a Gülistan si vypočujú svoje, no z úplne iného súdka. Fikret a İpek sa prekvapivo opäť o čosi zblížia...

Farukova vytrvalá snaha udobriť si Süreyyu napokon prinesie ovocie a kajúcnik sa smie z gauča v pracovni vrátiť späť do manželskej spálne. Netrvá dlho a deň, ktorý sa zdal byť v nedohľadne, je zrazu tu – deň Osmanovej svadby s Burcu (Ebru Şahin)!

Sledujte v utorok, 2. novembra, o 22.35!