Neželaná nevesta cover

DOMA • UTOROK - PIATOK • 0:30 •

Neželaná nevesta: 175. a 176. epizóda

04. 11 2021 00:35 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta: 175. a 176. epizóda
Neželaná nevesta: 175. a 176. epizóda Foto: Global Agency

Po rozhovore s vyšinutou Reyhan nešťastný Adem pochopí, že nikdy nebude synom z jej predstáv - a že pomsta nie je cestou, po ktorej chce v živote ísť.

Hoci Süreyyu (Aslı Enver) pobaví selfie z porady, ktoré jej pošle Faruk (Özcan Deniz), aby ju upokojil, stále je naňho ukážkovo naštvaná. Adem (Fırat Tanış) odštartuje ničivú operáciu namierenú proti svojim bratom. Siren (Defne Samyeli) trochu zaskočí Burcu (Ebru Şahin), keď jej prezradí, že aj ona veľmi dobre pozná neopätovanú lásku a že tou jej... Bol Garip (Tamer Levent). İpek (Dilara Aksüyek) urobí niečo nečakané. Keďže jej je naozaj úprimne ľúto utrápenej Esmy (İpek Bilgin), pokúsi sa jej tajne pomôcť, pretože vie, že za týchto okolností to nik iný z rodiny neurobí. A tak zájde za Garipom... Keď hrozí, že ich plán dať Faruka a Süreyyu opäť dokopy hanebne zlyhá, frustrovaná Senem (Neslihan Yeldan) sa rozhodne improvizovať – predstiera, že kvôli ich nekonečným hádkam dostala predčasné kontrakcie. No sotva sa tí dvaja „pod miernym nátlakom“ pomeria, dostavia sa kontrakcie skutočné! Služobníctvo nevychádza z údivu, keď İpek strávi pár hodín v kuchyni, len aby Fikretovi (Salih Bademci) navarila jeho obľúbené jedlo. Garip sa po zrelej úvahe rozhodne využiť informácie od İpek a zabojovať o svoju lásku. Fikret, İpek a malá Ada spolu prežijú veľmi príjemný večer iba v trojici – a asi úplne po prvýkrát sa cítia naozaj ako rodina.

Keď noc ustúpi dňu a prvé lúče slnka zalejú Bursu, Akif a Senem sa stanú hrdými rodičmi malého chlapčeka, ktorému dajú meno Cihan, po Süreyyinom nebohom otcovi. Psychologičke İdil (Tilbe Saran) sa opäť podarí nastaviť Ademovi zrkadlo, vďaka ktorej si uvedomí, že všetky jeho rozhodnutia, chyby a trápenia majú jedného spoločného menovateľa, ktorého dokáže zmeniť len a len on – nedôveru. Garipa hlboko zasiahne Burcuino rozhodnutie odísť s mamou do Ameriky. Nie na dovolenku, ale navždy... Po rozhovore s vyšinutou Reyhan (Semra Dinçer) nešťastný Adem pochopí, že nikdy nebude synom z jej predstáv - a že pomsta, ku ktorej ho núti, nie je cestou, po ktorej chce v živote ísť.

Kto nevie, čím všetkým si Boranovci a ich blízki v posledných rokoch preskákali, pri pohľade na Esmu s úsmevom sledujúcu bábätko mrviace sa v Ademovom náručí by pokojne uveril, že sleduje matku so synom...

Sledujte vo štvrtok, 4. novembra, o 22.30!