Neželaná nevesta cover

DOMA • UTOROK - PIATOK • 0:30 •

Neželaná nevesta: 177. a 178. epizóda

05. 11 2021 00:30 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta: 177. a 178. epizóda
Neželaná nevesta: 177. a 178. epizóda Foto: Global Agency

Süreyya začne silno krvácať. Faruk s Osmanom a Akifom s ňou ako blesk uháňajú do nemocnice, kde sa lekári rozhodnú pre okamžitý zákrok...

Pohľad na zlomeného Adema (Fırat Tanış) trhá Dilare (Neslihan Arslan) srdce. A v jeho hĺbke sa zároveň zahniezdi strach, ako – a či vôbec - sa jej manžel (Semra Dinçer) dokáže vyrovnať s matkinou smrťou. O tri týždne neskôr zasiahne Boranovcov ďalšia nečakaná rana. Rodina sa práve chystá večerať, keď do vily príde polícia – zatknúť Fikreta (Salih Bademci)! Obvinenie je vážne, ide totiž o drogy. A tak sa Faruk (Özcan Deniz) s Osmanom (Güven Murat Akpınar) môžu len bezmocne prizerať, ako policajní dôstojníci ich brata odvádzajú do cely... Na to, kto stojí za touto neuveriteľnou špinavosťou, rýchlo príde nešťastná İpek (Dilara Aksüyek), keď si spomenie na jeden dôležitý rozhovor z nedávnej minulosti, no Süreyya (Aslı Enver) a Faruk sa tomu zdráhajú uveriť. Nečudo, v návale spravodlivého hnevu už Boranovci neraz obvinili niekoho nevinného a urobiť takú chybu znova by už bolo neakceptovateľné. Faruka obleje studený pot, keď si uvedomí, že to peklo, čo práve prežívajú, môže mať na svedomí Gözde (Didem İnselel). Tá však všetky obvinenia poprie... Adem navštívi Fikreta vo väzení a nasadí mu do hlavy chrobáka, že teraz možno platí za Farukovu chybu!

Akoby si Boranovci už neprežili dosť trápenia, Süreyya začne silno krvácať. Faruk s Osmanom a Akifom (Fatih Koyunoğlu) s ňou ako blesk uháňajú do nemocnice, kde sa lekári rozhodnú pre okamžitý zákrok... Zničený Adem, ktorý v srdci cíti len zúrivý hnev a nekonečnú prázdnotu, sa po dlhom čase rozhodne opäť navštíviť láskavú psychologičku İdil (Tilbe Saran) – pretože už skrátka nevie, ako ďalej.

İpek, v ktorej beznádej a zúfalstvo opäť prebudia jej niekdajšiu bojovnosť, sa rozhodne tvárou v tvár konfrontovať Adema, pretože aj keď jej nik neverí, ona si je jeho vinou absolútne istá!

Sledujte v utorok, 9. novembra, o 0.30!