Neželaná nevesta cover

DOMA • UTOROK - PIATOK • 0:30 •

Neželaná nevesta: 179. a 180. epizóda

09. 11 2021 02:00 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta: 179. a 180. epizóda
Neželaná nevesta: 179. a 180. epizóda Foto: Global Agency

Dôkazy, ktoré İpek získa, hovoria takou jasnou rečou, že všetkým stačí jediný pohľad – a zrazu všetky kúsky skladačky zapadnú na svoje miesto.

Dni sa nekonečne vlečú nielen pre Fikreta (Salih Bademci), ktorému svetlo do temných dní vo väzení vnášajú len návštevy İpek (Dilara Aksüyek), ale i pre Süreyyu (Aslı Enver), Faruka (Özcan Deniz) a Emira (Artun Kasapoğlu), ktorý každú voľnú chvíľku trávia v nemocnici pri bábätku, ktoré ešte stále nemá meno. Dilara (Neslihan Arslan) zistí, že je konečne tehotná. Táto krásna správa ju však viac vydesí, ako poteší, preto sa rozhodne nechať si ju aspoň zatiaľ len pre seba. V slabej chvíli si však neustráži jazyk pred Senem (Neslihan Yeldan). Všetci vo vile aspoň na malú chvíľu zabudnú na trápenie, keď lekári konečne pustia dcérku Faruka a Süreyye domov. Šťastní rodičia dajú najmladšej slečne Boranovej krásne meno Yaz (leto). Zlých správ je však, žiaľ, o čosi viac ako dobrých. Škandál, ktorému čelia už tak dlho, totiž rodinu medzičasom pripravil nielen o dobré meno. Jeho následky sú zničujúce vo všetkých ohľadoch. Hoci Adem (Fırat Tanış) už neveril, že ešte niekedy v živote bude naozaj šťastný, osud ho opäť raz zaskočí. Veľkého prekvapenia sa však dočká aj utrápený Faruk, keď si s ťažkým srdcom zavolá Mustafu (Ahmet Sabri Özmener)...

İpek sa napokon vyplatí, že dala na svoj inštinkt a neprestala hľadať pravdu, hoci jej nik z rodiny neveril. Dôkazy, ktoré získa, hovoria takou jasnou rečou, že všetkým stačí jediný pohľad – a zrazu všetky kúsky skladačky zapadnú na svoje miesto. Pravda najbolestnejšie zasiahne Faruka, ktorý sa rozhodne už túto trápnu šarádu viac zbytočne nenaťahovať a zájde za Ademom s ponukou, ktorú nemôže odmietnuť. Vlastne nie... Najbolestnejšie zasiahne Dilaru. Esma (İpek Bilgin) nedokáže udržať slzy, keď jej Nurgül (Pelinsu Pir) s Mustafom a Gülistan (Eren Balkan) s Nazifom (Muharrem Türkseven) ponúknu svoje skromné úspory.

Ak by Boranovcom niekto povedal, že tento deň raz príde, asi by ho vysmiali. A predsa je tu – deň, keď musia odísť z vily a nájsť si nový domov. No v ich očiach je táto cena zanedbateľná v porovnaní s tým, čo získajú... Fikretovu slobodu.

Sledujte v stredu, 10. novembra, o 0.30!