DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30

Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 1. epizóda

27. 06 2019 22:25 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 1. epizóda
Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 1. epizóda Foto: Global Agency

Hoci je pre hrdého Faruka ťažké začínať znova úplne, nevzdáva sa ani po opakovaných porážkach. Pre Süreyyu, pre Yaz, pre celú svoju rodinu!

Ak by človek vedel, čo ho v živote čaká a ako budú jeho rozhodnutia, činy a chyby posudzovať ďalšie generácie, urobil by ich aj napriek tomu? Mohol by s tým poznaním žiť? A... Dokázal by to vôbec?! Našťastie či nanešťastie zatiaľ Süreyya (Aslı Enver) ani len netuší, aký osud sudičky utkali pre ňu a jej najbližších, ani s akou traumou sa možno v budúcnosti bude potýkať drobček, ktorý je dnes jej najväčším šťastím – jej dcérka Yaz. Napokon, ona, Faruk (Özcan Deniz), Esma (İpek Bilgin) a všetci ostatní Boranovci majú už dnes nemalých starostí vyše hlavy. Tým najnepriehľadnuteľnejším nepochybne je, že ešte stále nemajú domov, ktorý by bol dôstojnou náhradou za ten, ktorého sa museli vzdať, no tým najpálčivejším... Fikret (Salih Bademci).

Nech už si Adem (Fırat Tanış) svoje víťazstvo nad nenávidenými Boranovcami predstavoval akokoľvek, že bude mať takú nekonečne trpkú príchuť rozhodne nečakal. Dôvod je prostý... Po Dilare (Neslihan Arslan) totiž akoby sa zem zľahla, nik z jeho špehov ju zatiaľ nedokázal vypátrať. Hoci je pre hrdého Faruka ťažké začínať znova úplne, nevzdáva sa ani po opakovaných porážkach. Pre Süreyyu, pre Yaz, pre celú svoju rodinu!

Akifa (Fatih Koyunoğlu) tak vykoľají nečakaný telefonát, že Senem (Neslihan Yeldan) sa chvíľu obáva, že láska jej života príde o rozum...

Sledujte v pondelok, 1. júla, o 21.25!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Neželaná nevesta: NOVÉ ČASTI - v pondelok, 9. decembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na