Neželaná nevesta cover

DOMA • UTOROK - PIATOK • 0:30 •

Neželaná nevesta II.: 3. a 4. epizóda

11. 11 2021 02:00 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta II.: 3. a 4. epizóda
Neželaná nevesta II.: 3. a 4. epizóda Foto: Global Agency

Hrdosť je luxus, ktorý si môže dovoliť len človek, komu na nikom nezáleží viac ako na sebe samom. A Esma do tejto kategórie rozhodne nespadá!

Hoci Esmina (İpek Bilgin) nečakane prudká reakcia radosť na meno Ülfet (Meral Çetinkaya) radosť ostatných Boranovcov mierne utlmí, predsa len si ju nenechajú pokaziť úplne a rozhodnú sa nádejné správy trošku osláviť. Koniec koncov, v poslednom čase predsa veľa podobných dôvodov nemali... İpek (Dilara Aksüyek) je šťastná, že má Fikreta (Salih Bademci) opäť pri sebe, aj keď len na chvíľku – a že sa im všetkým konečne ukázalo malé svetielko nádeje na konci veľmi dlhého temného tunela. A viera, že sa karta konečne obracia v ich prospech, veľmi prospeje i vzťahu Faruka (Özcan Deniz) a Süreyye (Aslı Enver).

Mondénna diva Ülfet (Meral Çetinkaya) sa ani nesnaží tajiť, že ju návšteva jej synovcov prekvapuje - a keďže nie je veľkou priateľkou okolkovania, hneď chce, aby prešli priamo k veci, ktorá ich za ňou priviedla! A hoci sa po celý čas usmieva... Je zjavné, že Esmine obavy neboli neopodstatnené. Süreyya akosi podvedome vytuší, že ju dnes milovaný muž bude potrebovať. Ako zvyčajne, ani tentoraz sa nemýli.

Fikret už dávno nebol taký neuveriteľne vykoľajený ako práve dnes. Besný hnev, ktorý v neovládateľných vlnách opakovane zalieva jeho vnútro, nedokáže nijako zastaviť, ba ani len stlmiť. Nanešťastie...

Nič z toho, čo Faruk vraví, zjavne Esmu neprekvapuje. A fakt, že budúcnosť jej najbližších závisí akurát od Ülfet jej na utrápenom srdci pridáva ďalšie hlboké vrásky... İpek sa bojí, aby Fikret, ktorý napriek pokročilej nočnej hodine a silnej búrke ešte stále nedorazil domov, nevyviedol nejakú ďalšiu hlúposť. A nie bezdôvodne. Totálne vykoľajený Fikret si to totiž namieri presne na to miesto, ktorému by sa pre vlastné dobro i dobro všetkých ostatných mal radšej vyhýbať ako čert krížu – do bývalej vily Boranovov, za Ademom (Fırat Tanış)!

Tentoraz, žiaľ, nemá dobré správy v talóne ani Garip (Tamer Levent). No nečakaným starostiam čelia aj Nurgül (Pelinsu Pir) a Mustafa (Ahmet Sabri Özmener), ktorým nepriaznivá situácia začína vážne prerastať cez hlavu. Hrdosť je luxus, ktorý si môže dovoliť len človek, komu na nikom nezáleží viac ako na sebe samom. A Esma do tejto kategórie rozhodne nespadá! Faruk dostane veľmi nádejne vyzerajúcu pracovnú ponuku.

Cena, ktorú si Ülfet zapýta za láskavosť, o ktorú ju nenávidená švagriná škrípajúc zubami žiada, je naozaj. naozaj nečakaná...

Sledujte v piatok, 12. novembra, o 0.25!