DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30

Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 3. epizóda

02. 07 2019 22:20 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 3. epizóda
Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 3. epizóda Foto: Global Agency

Süreyya akosi podvedome vytuší, že ju dnes milovaný muž bude potrebovať. Ako zvyčajne, ani tentoraz sa nemýli.

Hoci Esmina (İpek Bilgin) nečakane prudká reakcia radosť na meno Ülfet (Meral Çetinkaya) radosť ostatných Boranovcov mierne utlmí, predsa len si ju nenechajú pokaziť úplne a rozhodnú sa nádejné správy trošku osláviť. Koniec koncov, v poslednom čase predsa veľa podobných dôvodov nemali... İpek (Dilara Aksüyek) je šťastná, že má Fikreta (Salih Bademci) opäť pri sebe, aj keď len na chvíľku – a že sa im všetkým konečne ukázalo malé svetielko nádeje na konci veľmi dlhého temného tunela. A viera, že sa karta konečne obracia v ich prospech, veľmi prospeje i vzťahu Faruka (Özcan Deniz) a Süreyye (Aslı Enver).

Mondénna diva Ülfet (Meral Çetinkaya) sa ani nesnaží tajiť, že ju návšteva jej synovcov prekvapuje - a keďže nie je veľkou priateľkou okolkovania, hneď chce, aby prešli priamo k veci, ktorá ich za ňou priviedla! A hoci sa po celý čas usmieva... Je zjavné, že Esmine obavy neboli neopodstatnené. Süreyya akosi podvedome vytuší, že ju dnes milovaný muž bude potrebovať. Ako zvyčajne, ani tentoraz sa nemýli.

Fikret už dávno nebol taký neuveriteľne vykoľajený ako práve dnes. Besný hnev, ktorý v neovládateľných vlnách opakovane zalieva jeho vnútro, nedokáže nijako zastaviť, ba ani len stlmiť. Nanešťastie...

Sledujte v stredu, 3. júla, o 21.25!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Neželaná nevesta: NOVÉ ČASTI - v pondelok, 9. decembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na