DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30

Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 4. epizóda

03. 07 2019 22:20 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 4. epizóda
Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 4. epizóda Foto: Global Agency

Hrdosť je luxus, ktorý si môže dovoliť len človek, komu na nikom nezáleží viac ako na sebe samom. A Esma do tejto kategórie rozhodne nespadá!

Nič z toho, čo Faruk (Özcan Deniz) vraví, zjavne Esmu (İpek Bilgin) neprekvapuje. A fakt, že budúcnosť jej najbližších závisí akurát od Ülfet (Meral Çetinkaya) jej na utrápenom srdci pridáva ďalšie hlboké vrásky... İpek (Dilara Aksüyek) sa bojí, aby Fikret (Salih Bademci), ktorý napriek pokročilej nočnej hodine a silnej búrke ešte stále nedorazil domov, nevyviedol nejakú ďalšiu hlúposť. A nie bezdôvodne. Totálne vykoľajený Fikret si to totiž namieri presne na to miesto, ktorému by sa pre vlastné dobro i dobro všetkých ostatných mal radšej vyhýbať ako čert krížu – do bývalej vily Boranovov, za Ademom (Fırat Tanış)!

Tentoraz, žiaľ, nemá dobré správy v talóne ani Garip (Tamer Levent). No nečakaným starostiam čelia aj Nurgül (Pelinsu Pir) a Mustafa (Ahmet Sabri Özmener), ktorým nepriaznivá situácia začína vážne prerastať cez hlavu. Hrdosť je luxus, ktorý si môže dovoliť len človek, komu na nikom nezáleží viac ako na sebe samom. A Esma do tejto kategórie rozhodne nespadá! Faruk dostane veľmi nádejne vyzerajúcu pracovnú ponuku.

Cena, ktorú si Ülfet zapýta za láskavosť, o ktorú ju nenávidená švagriná škrípajúc zubami žiada, je naozaj. naozaj nečakaná...

Sledujte vo štvrtok, 4. júla, o 21.25!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Neželaná nevesta: NOVÉ ČASTI - v pondelok, 9. decembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na