Neželaná nevesta cover

DOMA • UTOROK - PIATOK • 0:30 •

Neželaná nevesta II.: 5. a 6. epizóda

12. 11 2021 02:00 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta II.: 5. a 6. epizóda
Neželaná nevesta II.: 5. a 6. epizóda Foto: Global Agency

Süreyya sa počas rodinnej večere rozhodne všetkým trochu vylepšiť náladu drobnými darčekmi. Napokon, naozaj to potrebujú ako soľ.

Zvyknúť si na nový život v Istanbule, ktorý si nik z Boranovcov dobrovoľne nevybral, je pre niekoho ľahšie ako pre iného. Kým napríklad İpek (Dilara Aksüyek) sa znovu začne usmievať a vníma to ako šancu konečne si trochu vydýchnuť a možno aj znova sa odraziť od dna, Fikret (Salih Bademci) je čoraz mĺkvejší a zatrpknutejší. Zlého pocitu sa aj napriek Süreyyinmu (Aslı Enver) optimizmu nedokáže úplne zbaviť ani Faruk (Özcan Deniz), no najskeptickejšia je, ako vždy, Esma (İpek Bilgin). A už prvá návšteva jej švagrinej Ülfet (Meral Çetinkaya), žiaľ, ukáže, že oprávnene. Vďaka nej sa navyše jej obľúbený synovec Adem (Fırat Tanış) konečne dočká sľubných správ o Dilare (Neslihan Arslan).

Faruk vkladá do novej práce veľké nádeje, no o to väčšie prekvapenie – teda, presnejšie, poníženie - ho čaká, keď zistí, o čo vlastne ide. Ťažko povedať, čo İpek ubíja viac – či to, že jej Fikret evidentne opäť klame, alebo fakt, že ona, ktorá si vždy zakladala na tom, ako vyzerá, sa v porovnaní s Istanbulčankami cíti ako nezaujímavá sivá myška. No kým s tou prvou vecou sama iste nepohne, s tou druhou sa rozhodne niečo urobiť radšej hneď!

Garip (Tamer Levent) pozve Esmu do rovnakej reštaurácie, v ktorej sa ju pred mnohými rokmi dosť nešikovne pokúsil požiadať o ruku...

Dobrá nálada Süreyyu razom prejde, keď sa pred ňou ako zlovestný prísľub veľkých problémov zrazu objaví Adem odhodlaný urobiť čokoľvek na svete, len aby sa dozvedel niečo nové o Dilare a dieťati, ktoré nosí pod srdcom. Fikret sa nechá úplne pohltiť nenávisťou k nevlastnému bratovi, ktorý ho tak sprosto využil na dosiahnutie svojho cieľa. Chce sa mu pomstiť, na nič iné nedokáže a ani nechce myslieť... Akoby to Faruk nemal už i tak dosť ťažké, na smrť ho vystraší telefonát so Senem (Neslihan Yeldan) a Esmou. Po veľkej láske, ktorú kedysi Dilara cítila k Ademovi, dnes už niet ani stopy. Jej utrápené srdce je dnes plné oprávneného hnevu, trpkého sklamania a strachu!

Güneş (Nihal Yalçın) a Ülfet nevychádzajú z údivu, keď sa dozvedia, akej neuveriteľnej drzosti sa dopustila İpek. Güneş by rada všetko ihneď v tichosti vyriešila, no jej riadne napálená šéfka ju tentoraz predbehne. Süreyya sa počas rodinnej večere rozhodne všetkým trochu vylepšiť náladu drobnými darčekmi. Napokon, naozaj to potrebujú ako soľ.

Aj keď sa Güneş naozaj veľmi snaží, nepodarí sa jej z Ülfet vymámiť, čo plánuje s Boranovcami. Teda, vlastne... Proti nim.

Sledujte v utorok, 16. novembra, o 0.30!