DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30

Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 5. epizóda

04. 07 2019 22:20 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 5. epizóda
Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 5. epizóda Foto: Global Agency

Faruk vkladá do novej práce veľké nádeje, no o to väčšie prekvapenie – teda, presnejšie, poníženie - ho čaká, keď zistí, o čo vlastne ide.

Zvyknúť si na nový život v Istanbule, ktorý si nik z Boranovcov dobrovoľne nevybral, je pre niekoho ľahšie ako pre iného. Kým napríklad İpek (Dilara Aksüyek) sa znovu začne usmievať a vníma to ako šancu konečne si trochu vydýchnuť a možno aj znova sa odraziť od dna, Fikret (Salih Bademci) je čoraz mĺkvejší a zatrpknutejší. Zlého pocitu sa aj napriek Süreyyinmu (Aslı Enver) optimizmu nedokáže úplne zbaviť ani Faruk (Özcan Deniz), no najskeptickejšia je, ako vždy, Esma (İpek Bilgin). A už prvá návšteva jej švagrinej Ülfet (Meral Çetinkaya), žiaľ, ukáže, že oprávnene. Vďaka nej sa navyše jej obľúbený synovec Adem (Fırat Tanış) konečne dočká sľubných správ o Dilare (Neslihan Arslan).

Faruk vkladá do novej práce veľké nádeje, no o to väčšie prekvapenie – teda, presnejšie, poníženie - ho čaká, keď zistí, o čo vlastne ide. Ťažko povedať, čo İpek ubíja viac – či to, že jej Fikret evidentne opäť klame, ale fakt, že ona, ktorá s vždy zakladala na tom, ako vyzerá, sa v porovnaní s Istanbulčankami cíti ako nezaujímavá sivá myška. No kým s tou prvou vecou sama iste nepohne, s tou druhou sa rozhodne niečo urobiť radšej hneď!

Garip (Tamer Levent) pozve Esmu do rovnakej reštaurácie, v ktorej sa ju pred mnohými rokmi dosť nešikovne pokúsil požiadať o ruku...

Sledujte v pondelok, 8. júla, o 21.25!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Neželaná nevesta: NOVÉ ČASTI - v pondelok, 9. decembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na