DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30

Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 6. epizóda

08. 07 2019 22:20 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 6. epizóda
Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 6. epizóda Foto: Global Agency

Süreyya sa počas rodinnej večere rozhodne všetkým trochu vylepšiť náladu drobnými darčekmi. Napokon, naozaj to potrebujú ako soľ.

Dobrá nálada Süreyyu (Aslı Enver) razom prejde, keď sa pred ňou ako zlovestný prísľub veľkých problémov zrazu objaví Adem (Fırat Tanış) odhodlaný urobiť čokoľvek na svete, len aby sa dozvedel niečo nové o Dilare (Neslihan Arslan) a dieťati, ktoré nosí pod srdcom. Fikret (Salih Bademci) sa nechá úplne pohltiť nenávisťou k nevlastnému bratovi, ktorý ho tak sprosto využil na dosiahnutie svojho cieľa. Chce sa mu pomstiť, na nič iné nedokáže a ani nechce myslieť... Akoby to Faruk (Özcan Deniz) nemal už i tak dosť ťažké, na smrť ho vystraší telefonát so Senem (Neslihan Yeldan) a Esmou (İpek Bilgin). Po veľkej láske, ktorú kedysi Dilara cítila k Ademovi, dnes už niet ani stopy. Jej utrápené srdce je dnes plné oprávneného hnevu, trpkého sklamania a strachu!

Güneş (Nihal Yalçın) a Ülfet (Meral Çetinkaya) nevychádzajú z údivu, keď sa dozvedia, akej neuveriteľnej drzosti sa dopustila İpek (Dilara Aksüyek). Güneş by rada všetko ihneď v tichosti vyriešila, no jej riadne napálená šéfka ju tentoraz predbehne. Süreyya sa počas rodinnej večere rozhodne všetkým trochu vylepšiť náladu drobnými darčekmi. Napokon, naozaj to potrebujú ako soľ.

Aj keď sa Güneş naozaj veľmi snaží, nepodarí sa jej z Ülfet vymámiť, čo plánuje s Boranovcami. Teda, vlastne... Proti nim.

Sledujte v utorok, 9. júla, o 21.25!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Neželaná nevesta: NOVÉ ČASTI - v pondelok, 9. decembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na